Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Véres a papír "nagydolog"...

Véres a papír "nagydolog" után. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Üdv!


Az a problémám, hogy pár napja tapasztaltam, hogy véres lett a wc papír wc-zés után. Friss vér volt, nem alvadt, szóval valószínűleg az ürítés közben lett felsértve a végbelem. (Akkor jelentkezett ez először, amikor tényleg sikerült eléggé nagy adagot...). Ha tényleg emiatt van, akkor meg az a gond, hogy mivel naponta járok wc-re, nem tud begyógyulni a sérült rész, és így minden wc-zés alkalmával vérzik. Tudnátok valami megoldást? Esetleg volt valakinek hasonló problémája?


2009. nov. 22. 12:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sanszos vagy egy aranyérre. Orvoshoz vele, ha gondolod. A seb begyógyul, próbálj olyan dologokat enni, amik laza székletet csinálnak és ennyi.
2009. nov. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet esetleg kezdődő aranyér? Fájdalmat enyhe szúró érzést nem tapasztaltál?
2009. nov. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
fájdalom csak a székelés közben, meg egy kicsit utána volt, de elmúlik utána. (főleg az első alkalomnál amikor vérzett...eléggé nagy adag volt, meg nagy darabok. gondolom az okozta ezt...)
2009. nov. 22. 12:35
 4/13 A kérdező kommentje:
előfordult már velem ilyen régebben is, de akkor 1-2 alkalom után elmúlt. pl kb már fél éve nem találkoztam ezzel a problémával
2009. nov. 22. 12:37
 5/13 anonim ***** válasza:
Páromnak is volt ilyen. Igazából tényleg aranyér, de neki elmúlt. Vett be szűztea kapszulát, amitől híg lett a széklete így tudott gyógyulni a seb és azóta elő se jött.
2009. nov. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
azért nem hiszem, hogy aranyér, mert egyrészt fiatal vagyok (18 éves), másrészt meg semmi kitapintható jelét nem érzem
2009. nov. 22. 12:43
 7/13 anonim ***** válasza:
aranyér! Nekem is ugyan ez van egyszer csak előjött és nem is fáj nagyon. Bár vér nekem ritkán van. És a probléma sem mindíg jönn elő van hogy hónapokig nem találkozom vele:) Az étkezésedre kell odafigyelned, ne legyen szorulásod, vagy kemény a székleted és akkor begyógyul!
2009. nov. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az kortól független, nekem 21 évesen jött ki! És én sem tudom kitapintani! Gondolom mert nem nagy, vagy belső aranyér! Olvass utána, de én biztos vagyok benne hogy az! Nekem is csak úgy előjött és ennyi, de nem mindíg vérzik. Az erölködés sem tesz jót!
2009. nov. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
16 éveseknek is lehet aranyere, 18 éveseknek is, párom 21 évesen kapott, szóval... Mellesleg van belső aranyér is, amit nem lehet kitapintani.
2009. nov. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A belső aranyér szokott vérzéssel járni, valamint a végbélrepedés. Előbbinél kúpok és kenőcsök beszerezhetők recept nélkül, utóbbinál hámosító kenőcs segíthet (neogranormon, alsol, bepanthen).
2009. nov. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!