Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan tudom eltüntetni a...

Hogyan tudom eltüntetni a pénisz körüli zsírpárnámat?

Figyelt kérdés
Felgyűlt egy kb 1.5 centis zsírréteg a szeméremdombomon, ami ugye takarja a péniszem részét. Ez nekem nagyon zavaró, és szeretnék tenni ez ellen valamit. Sajnos nincsen időm "mozogni", csak otthon tudok kicsit edzeni(felülés, súlyzózás). Vagy lehet amiatt van ez, hogy kamaszkorban vagyok ? 15/F

2013. dec. 5. 10:03
 1/10 anonim válasza:

Ha ott gyült össze akkor hasra is hízol szerintem.

Csak "ott" nem valószínű.

Napi 5x -i étkezés figyelj oda mit eszel, mértékel, és fuss napi minimum napi fél órát.

2013. dec. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Az első jókat mond.


Annyit hozzátennék, hogy konkrétan az alhasi zsírréteg tartozik oda, azaz a hasadról kell eltüntetni a hájat. Ezt futással, és diétával(!) tudod megoldani könnyedén.


Ha nem csökkented a zsírréteget, diétával, vagy komolyabb zsírégetéssel, hanem csak felüléseket csinálsz, akkor az alatta lévő izomréteg kifogja nyomni a zsírréteget, azaz vizuálisan még nagyobbnak fog tűnni.


A hízásról annyit: ha több energiát viszel be, mint amennyit az egész napod során elégetsz, akkor az lerakódik a zsírdepókba, szóval több energiát viszel be, ezért zsírosodsz(a közhiedelemmel ellentétben, nagyon ritka a hormonális zavarra visszavezethető zsírosodás).

2013. dec. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Futás és diéta!
2013. dec. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egy fejlődésben lévő gyerek soha nem diázhat ilyen okból hosszú távon .Pontosan az ellenkezőjét váltaná ki a szervezetében. 1 dkg ot sem fogyna,a szervezet elvonási tünetet venne észere.Először olvassatok a diétázásról,majd ezután javasoljátok másoknak .

Kamaszkorban sokat leadnak a fiúk a megnyúlásukkal is .

A kocogás még ami hasznos lehet .

2013. dec. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki dagadt, annak diétáznia kell. Teljesen mindegy hány éves. Nem azt mondtuk, hogy ne egye meg a napi kalória szükségletét, vagy hogy koplaljon, csak annyit, hogy ne zabáljon egész nap csokit meg csipszet.
2013. dec. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15 évesen nincs időd mozogni eleget? De falni arra van?
2013. dec. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A koplalás fogyaszt

A koplalás lehet, hogy rövid idő alatt testsúlycsökkenést eredményez, azonban a koplalásos diétáknál a legnagyobb a valószínűsége az ún. jo-jo effektusnak, vagyis a kúra utáni gyors visszahízásnak. Ezen kívül a nagyon alacsony energiatartalmú étrend nem biztosítja a szervezet számára szükséges tápanyagokat, ami hiánytünetekben, illetve betegségekben nyilvánulhat meg. 1000 kcal alatti étrend csak kórházban, orvosi felügyelet, rendszeres ellenőrzés mellett végezhető.

2013. dec. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok

A koplalás, és a diéta nem ugyanaz.

Diétázni bármelyik életkorban lehet. A diéta nem azt jelenti, hogy nem fog enni semmit, hanem csökkenti bizonyos tápanyagfélék mértékét, kalóriaszegény étrendre tér (azaz nem eszik/ vagy minimálisan többet eszik , mint amennyit eléget egy nap).

[link]


Ha nem akar diétázni, akkor csak figyeljen a napi 5 étkezésre, a degeszre evés elkerülésére, a cukrok túlfogyasztására, a megfelelő tápanyagok arányára, a pihentség-- túlhajszolás elkerülésére.

Az, hogy még mire figyeljen nem lehet megmondani ilyen kevés információ alapján. Nyilván okkal lett az a depó növekedés a hasán- hasalján, ezt neki kell leírnia- tudnia, hogy hogyan él, és táplálkozik.

2013. dec. 6. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Megmértem magam tegnap és 76 kg vagyok és 179 cm-es. Szerintem ez nem elhízás a magassághoz képest. De van felesleg amit elszeretnék tüntetni, lásd amit írtam.


A futás jó ötlet köszönöm.


Azért nem szoktam sokat kimenni(szinte nemis), mert a mi környékünk hemzseg a romáktól. Gondolom azok akik ilyen helyen élnek, tudják miért rossz. Ezenkívül most küzdök a számítógép függéstől - mert magánügyi gondok miatt KÉT ÉVIG nem tesiztem - , amiben már haladást értem el. Szerencse, hogy nem érintette a tanulmányaimat.


Akkor a diétáznom lehet ? Nem sokat szoktam enni, a géptől tunyultam el mint mondtam.

2013. dec. 6. 08:05
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen lehet diétázni, csak ésszel, és betartva a szabályokat.

Én is romáktól hemzsegő környéken lakok, és simán kimegyek az utcára éjszaka futni. A legnagyobb problémám a kerítések hiánya, és a kóbor kutyák (nyilván oltatlanok).... ezt egy jó rúgással tudom ellensúlyozni, meg hidegvérrel (amíg nincsenek négyen-öten).

Egyébként egy időben eljártam a helyi sporttelepünkre, de mivel messze volt inkább a rizikót választottam.

2013. dec. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!