Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfiak! Ti hogy tudtok...

Férfiak! Ti hogy tudtok aludni oldalt?

Figyelt kérdés
Nekem összeszorítja a két lábam a herémet és fáj. 15/F
2013. dec. 8. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy kell igazítani a heréket, hogy ne szorítsák össze a lábak. :O
2013. dec. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam megosztódik az elhelyezésük.Egyik combomon felül ,a másik közvetlen a comb alatt,a fenék felől van .Egyiket sem nyomja a combom belső oldala .A másik megoldás ,egyszerűen felhúzom mind a 2 őt a has alá.
2013. dec. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha a barátnőd alvás közben mindig az ágy szélére rugdos te is hamar megtanulod hogy lehet akár egy tenyérnyi helyen is aludni:)
2013. dec. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Annyira szeretek ilyen kérdésekbe botlani. :D Nőként fogalmam sem volt róla, hogy ilyen problémák is léteznek. (Nekem mondjuk a melleimet kell megigazítani néha, ha hason fekszem.)


Amúgy az nem megoldás, ha nem teljesen oldalt, hanem kicsit hason is fekszel és felhúzod az egyik lábad. Akkor elég nagy hely keletkezik ott, gondolom akkor nem szorítaná össze a lábad. Vagy vedd a lábad közé a takarót, esetleg egy párnát helyezz oda.

2013. dec. 9. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat, a "nem megoldásos" mondat kérdés akart lenni, csak véletlenül pontot írtam kérdőjel helyett, mert már álmos vagyok.
2013. dec. 9. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
41%

Van egy here párnám, amit a lábam közé teszek (ha nincs, akkor paplant- takarót nyomok a lábam közé), és annyi rés keletkezik a két lábam között, hogy nem zavar.

A másik megoldás a lábam alakítom úgy, hogy ne zavarja, illetve nem fekszek oldalra. :)

2013. dec. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!