Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Milyen legyen az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen legyen az a nő, akivel tartós, komoly kapcsolatban tudtok lenni? Milyen belső tulajdonságai legyenek, hogy álljon hozzá a dolgokhoz?

Figyelt kérdés
Értem ezt viselkedés terén, szexben, egyáltalán, ahogy részt vesz az egész kapcsolatban.
2013. okt. 13. 07:23
 1/9 anonim ***** válasza:
kitartó legyen. ne a pillanatnyi vágyai irányítsák
2013. okt. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tegyen a kapcsolatért és ne kizárólag a legjobb barátnőjével beszélgessen a problémáiról, ebből következik az is, hogy meg lehessen vele beszélni mindent. Ne hátráljon ki mindenből olyan felszólalással, hogy én vagyok a férfi, csináljak én mindent és hasonlók.

Szexben pedig legyen jó perverz és szeressen, hogy is mondjam kísérletezgetni :D

2013. okt. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, arról még nem hallottál, hogy önmagadat add, és ne mások bemondását utánozd, a magad személyiségének beállítva?


Te komplett személyiségzavaros ember vagy, hogy ezt igy akarod tenni? vagy bvan valami pszichés betegséged, hogy ilyen mdszerrel akarod összerakni magad?

2013. okt. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se keresd ezeket az általános önigazolásokat... Én mostanság váltottam TELJESENÖNMAGAMLESZEK-üzemmódba, nem érdekel ki mit gondolt... és most kezd rám találni a szerelem :) pedig aztán nehéz eset vagyok :D
2013. okt. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nincs értelme ezt részletezni, ez mindenkinek szubjektív, az a lényeg, hogy az én világomat tegye széppé (és én az övét)
2013. okt. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 motoroscsaj válasza:
3/5 , 4/5, 5/5 válaszadónak igazat adok :) én idáig mindenkire hallgattam, de elegem lett, inkább magamat adom, és nem akarom h beleszóljanak, mit teszek vagy mit nem teszek és kezdek nagyon szerelmes lenni, idáig mégcsak el sem akartam hinni :D pedig aztán nehéz eset vagyok, és nem is akartam az lenni :D na jó hallgatok emberekre, de csak olyanokra, akik teljes mértékben mellettem állnak :) jaaa és Nő vagyok :D haha
2013. dec. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 motoroscsaj válasza:
Jaaa és még vmi nem szabad engedni, hogy két ember dolgába beleszóljanak. Mindenki őnmaga legyen, azért nézze saját magának mi a jó, és persze a másiknak is :)
2013. dec. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 motoroscsaj válasza:
Az ott, azaz 'TELJESENÖNMAGAMLESZEK-üzemmódba..." az tetszik :D nemtom ki vagy, de az a szöveg nagyon bejön :D
2013. dec. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

legyen kedves, tudjunk beszélgetni. legyen jó a szex, szeressen, persze hűséges.

a mostani barátnőm hozott nekem sört amikor rendeltem pizzát hogy kajáljunk, az hatalmas piros pont neki :D tudta mi kell nekem a pizza mellé.. ilyen kis apróságok is számítanak.. (persze ezzel nem azt mondom, ha nem kapok sört dobom, ezek csak ilyen plusz dolgok, amiknek örülök:))

2014. jan. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!