Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem tudok aludni?

Miért nem tudok aludni?

Figyelt kérdés

Vasárnap este szerettem volna egy jót aludni, viszont nem tudtam elaludni, amit valahogy nem tudok megérteni. Forgolódok órákon keresztül, és ami számomra ijesztő, hogy folyamatosan magas a pulzusom. Érzem a szív lüktetését a fejemben. Iszonyat sokat iszok egész nap, fáj a fejem, ami megőrjít..

Előre is köszönöm a válaszokat\ötleteket



2013. dec. 9. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy kis fizikai fáradság jó lett volna ,ami egy hosszab sétában nyilványul meg .Mit lehet erre még írni ? Fiú, lány ,korosztáj ?
2013. dec. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

18\f

Rendszeresen sportolok, szóval azzal nem lehet gond.

2013. dec. 9. 18:21
 3/8 anonim válasza:

Nagyon stresszes vagy...

Ha eltudsz aludni, reggel fáradtnak érzed magad, vagy szorongás, félelem?

2013. dec. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ha eltudok aludni, akkor reggelenként elég fáradt vagyok :\
2013. dec. 10. 15:54
 5/8 anonim válasza:
Akkor szerintem alvászavaros vagy.
2013. dec. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
magnéziumhiány
2013. dec. 13. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem pont ilyen van most kb 1 hete,de én csak 3-6 órát tudok aludni. Sikerült valamit elérni ez ügyben?

Részletesebben:Nálam olyan van,hogy amint lefekszem rögtön elkezdem "hallani", dobogni a szívemet és utána folyamatosan hergelem magam, próbáltam már természetes anyagú nyugtatót de nem használt, 0.5 mg Xanax-nak a felét bevenni is de csak a vérnyomásomat csökkentette és nyugtatott le egy kicsit de nem tudtam aludni tőle (50kg). Hirtelen jött de nem tudom mitől van.


23/F

2014. jan. 23. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Arra jutottam, hogy mostanában nincs ez. Magától elmúlt.. Köszönöm a válaszokat! :)
2014. febr. 5. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!