Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13 éves fiú vagyok és 3hét...

13 éves fiú vagyok és 3hét múlva teljes körúlmetéléses műtétem lessz (muszály volt! ).1. kérdés hogy zajlik ez nagyjából le? Fáj? 2. kérdés a heim pálba műtenek el fognak altatni

Figyelt kérdés

2013. dec. 10. 06:44
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
82%

Miért kell egy 13 éves gyereket ijesztgetni?

Egészen biztos, hogy az orvos azt teszi, amit a legjobb megoldás. Miért lenne törvényszerű, ha Neked nem sikerült jól, másnak sem fog? Én pont a bemetszésről hallottam, hogy tud nagyon csúnya lenni.

2013. dec. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
46%
Nem akarok kötekedni, de igazán kíváncsi vagyok, miért muszáj a teljes körülmetélés.
2013. dec. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
84%

Szóval a dolog valahogy így megy.


Talán kapsz valami nyugtatót. Beadnak egy szurit a fütyidbe (érzéstelenítő). Amikor az megvan, levágják a fitymád, összevarrják a makk mögött, bebugyolálják gézbe, aztán annyi.


Ha minden jól megy, akkor a szurin kívül nem fogsz a dologból semmit se érezni.


A felépülés már más kérdés, mert az érzéstelenítő elmúlásával egyrészt fájni fog a frissen varrt seb, másrészt ha még sose érintkezett a külvilággal a makkod akkor az is fájni fog ha bármihez hozzáér, harmadrészt meg minden merevedés kellemetlen lesz mert húzni fogja a sebet.


Ha mázlid van, akkor 1 hét múlva már nem lesz rossz a dolog annyira.


A makkod viszont elég sokáig érezni fogod, hogy dörgölőzik a ruhához, azt szokni kell.

2013. dec. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is ott csináltak ilyen műtétet csak kisebb koromban, 3évesen. Nem voltam túl vidám akkor, de semmi komplikáció nem volt, később sem.
2013. dec. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válasszokat! :)
2013. dec. 12. 21:22
 16/35 anonim ***** válasza:
66%
Nyufi, jó lesz majd utána.
2013. dec. 13. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
49%

Nem kell félni a körülmetéléstől, teljesen rutin eljárás "csukott szemmel" is megcsinálják, annyira egyszerű. Mivel a területnek jó a vérellátása, így nagyon hatékonyan el lehet érzésteleníteni, semmit nem fogsz érezni. Az egészségügyi körülmetélés akkor hasznos, ha a teljes fityma eltávolításra kerül, azaz ha a makk állandóan és teljesen szabadon marad. Ekkor társulnak azok az előnyök amelyek miatt a világon nagyon sokan bevállalják ezt a kisműtétet. Ha csak fitymaplasztikáról vagy bemetszésről van szó, az sem nem az kozmetikailag szép eredményt, sem nem praktikus: ott lifeg majd egy kis bőr darab a végén.


A körülmetélés nem csak a férfiak számára előnyös, hanem a női oldalon is pozitív. A barátnőid majd hálásak lesznek érte!

2013. dec. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
56%
ijjesztegetni nem kell de jobb az orvos után nézni és nem bíztos annyira hálás lesz a barátnő,nem mindnekinek jön be finoman szólava sem a metélt pénisz.De mivel 13 éves szerintem altatni fogják.
2013. dec. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
54%
Bocs nem írtam a teljes gyógyulás 3-4 hét és mivel nem hinném hogy szeretnéd hogy a suliba az osztálytársak rájönjenek mért is nem tornázhatsz sokáig mond nekik hogy valbél műtéted volt pl-ul,az is alhasi műtét.Valamit majd kitalálsz.
2013. dec. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Ok köszönöm! Nagyon félek őszintén szólva!
2013. dec. 14. 19:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!