Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Here időnkénti megnagyobbodásá...

Here időnkénti megnagyobbodásának, kellemetlen érzetének mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Először bő egy hónapja éreztem, hogy a jobb herém megduzzad időnkét, enyhe fájdalommal jár (enyhe húzó fájdalom, mintha nehezebb lett volna), de egy idő után újra "összement". Általában ülés közben éreztem, illetve az ágyban, lefekvéskor. Ekkor volt egy enyhe megfázásom, orvos szerint ez válthatta ki. Pár nap után el is múlt, viszont az utóbbi időben újra érzem. Emellett a combom felső részén, a lágyéknál is érzek enyhe fájdalmat néha. Rendszeresen jégkorongozom, és általában edzés után jön elő inkább. Valakinek van valami ötlete, mi lehet ez? Urológiára csak januárra kaptam időpontot...

2013. dec. 10. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a fizika megerőltetésre gondolok .Talán épp víszér kialakulása van,vagy már ki is alaklult.
2013. dec. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Egy orvosi oldalon is leírtam ezt, ott azt a választ kaptam, hogy lehet rákos daganat, ami áttétet képzett a nyirokcsomókra... Én ezt nem hiszem, mivel sem csomót nem találtam, illetve a here mérete sem állandóan nagy.
2013. dec. 10. 22:23
 3/3 anonim válasza:
Üdv! Végül is mi volt a gond? Nekem is hasonló tüneteim vannak.
2016. ápr. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!