Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Péniszemen fel tudom huzni a...

Péniszemen fel tudom huzni a bört, ugy is marad amig merev kemény. Egy kicsit meg van görbülve, az baj? Ha masztizok nem birom 4 percnél tovább, mit tegyek?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok még shoha nem volt barátnőm

segitségeteket előri is köszönöm


2008. júl. 13. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem probléma, hiszen sokféle pénisz létezik. Ha tovább szeretnéd nyújtani a maszturbálást, akkor mielőtt elmennél, állj le egy kicsit utána folytasd és így tovább. Ezzel egy idő után elérheted h tovább bírd.
2008. júl. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

léteznek különféle gyakorlatok a PC izom erősítésére amivel megakadályozhatod az ejakulációt... végülis multiorgazmus férfiaknak:)

Kegel gyakorlatnak nevezik (van női kegel gyakorlat is de az neked nem kell:)))

biztos van anyag a neten.

Görbület meg természetes gyakorobb a görbe mint az egyenes, műtéttel megoldható am csak 100-120E ha jól tudom:)) de ha működik akkor nincs gond vele

üdv

2008. aug. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hálásan köszönöm minden kedves válaszadónak a tanácsotok 100%ban hasznos volt
2009. máj. 30. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!