Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gyűrű alakú duzzanat a makk...

Gyűrű alakú duzzanat a makk alatt?

Figyelt kérdés

A makkom alatt van eg gyuru szeru kitapinthato porc szeru

kemenyedes/duzzanat. Valakinek volt ehez hasonlo? Ez normalis? Mit kell csinalni vele??


2013. dec. 12. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Hány éves vagy? Mióta van ott? A makkodon a fitymát ettől függetlenül vissza tudod húzni? Ha a nem, akkor lehet, hogy parafimózis, amivel minél előbb orvoshoz kell fordulni.
2013. dec. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
16, a fitymatol teljesen fuggetlen, minden jol mukodik, csak egyszeruen ott van. Neha nagyobb, neha kisebb. Mi lehet?
2013. dec. 13. 08:31
 3/8 anonim ***** válasza:

Értem. Ez lehet fitymaszűkület is. Itt hasonló tüneteket ír valaki:

[link]

Nézesd meg orvossal!

2013. dec. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem figyeltetek a kérdésre.Nem szűkület gyanús gondot irt le .Most ,hogy írod ,én is kitapintok ilyet,ezek szerint ilyen mindenkinek lehet.Problémát ez nekem sem okozott .
2013. dec. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen a bor alatt van, fuggetlen a fizymatol. Neha megnagyobbodik, majd megnezetem.
2013. dec. 14. 14:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy picit hibásan működő nyirokér.
2013. dec. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nem volt véletlenül fitymaszűkület műtéted valamikor előtte?(akár több éve)

Mert nekem is ez van most, de ott egy varrat volt és kb 5 évre rá jelent meg egy fájó ugyan ilyen duzzanat a régi varrat helyén a középső mély véna mellett balra.

2016. ápr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Elmult a gyurus felkemenyedes? Mi segitett?
2016. dec. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!