Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herevisszér tágulatot állapíto...

Herevisszér tágulatot állapított meg az orvos nálam. Mennyi az esély rá, hogy ne műtsenek meg?

Figyelt kérdés
Voltam sperma vizsgálaton is az elvileg nagyon jó 35millió van amiből 75%jó.. nagyon ideges vagyok sokat foglalkozok evvel. Akinek volt az írjon nekem. Mennyire látszik ez? Nekem sajnos igen, de csak akkor ha melege van és lóg. Ki is tudom tapintani, lehet csak az idegespég miatt de úgy érzem mintha nagyobb lenne. Van e valami gyógymód ami bevált valakinek? Fájni nem fáj, csak ha piszkálom. Tudna valaki segíteni? 22f
2013. dec. 14. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:

A 35 millió inkább csak olyan jó közepesnek mondható.

A jó az 47 mill. De ez is kevesebb mint 10 éve volt.Akkor még bőven 50 felett volt .Ha neked a herében is nagyon kitapintható,ez más a súlyosabb változata ennek .Ugyanis a legtöbb esetben a here vénái szoktak elzáródni.Az ilyen műtéteknél a heréhez nem is nyúltak,alhasi kis metszéssel

megoldható volt ez. Ezt nem lehet halogatni,hisz meg nem gyógyul ,csak rosszabb lesz .

2013. dec. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem záródik, csak tágul. Én arra lennék kíváncsi, hogy akinek volt mennyire látszott.? Mert googleban van 1-2 kép de annyira nem durva közel sem..
2013. dec. 14. 17:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is van,kicsit látszódik,kitapintani meg könnyen lehet

Én azt olvastam róla csak akkor műtik ha már korlátoz valamiben,fáj,zavar,vagy csökken a spermium szám miatta

2013. dec. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!