Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon szőrös vagyok mindenhol...

Nagyon szőrös vagyok mindenhol. Tegnap leborotváltam magamról mindent, most teljesen csupasz vagyok és nagyon kellemes érzés. Járok uszodába, ott sokszor beszóltak a szőrösségem miatt a haverjaim. Szerintetek cikizni fognak így?

Figyelt kérdés

2013. dec. 15. 11:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hali!

Megkérdezhetem, hogy hol az a "mindenhol"? én is hasonló gonddal küzdök, hogy nagyon szőrös vagyok. Engem leginkább mellkasom zavar...

2013. dec. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
56%
az gyönyörű,igazi férfi:-)csupasz lábbal.
2013. dec. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
0%
Szerintem egy férfi legyen szőrős! Legalábbis én soha nem jönnék össze egy csupasz csigával
2014. jún. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

Egy újabb fiúnak nem mondható lányocska!Vicc ez egész,nem hiába mondják fogynak a férfiak,és már csak ilyen metrosexuális lány-fiúk lesznek nem sokára.


Senki nem azt mondta hogy valaki csupa szőr legyen és elhanyagolja azt,de a szőrzetet is szépen kordába lehet tartani.A férfin némi szőrzet legyen.


Ha megnézzük a külföldi fiatalokat,én ilyen orvos műsort nézek(angol fiatalok) na ott még a fiatal tini fiúk hónajszőrzete is meg van.


a tök csupasz gáz!

2014. jún. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!