Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Virilys pénisznövelő használt...

Virilys pénisznövelő használt már valakinek?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam hogy ez a pénisznövelő dolog használt már több embernek is.

Arra lennék kíváncsi hogy itt mi a vélemény róla?



2013. dec. 19. 08:59
 1/8 anonim ***** válasza:
ezek kamu reklámoldalak, ne dõlj be nekik.
2013. dec. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen növelő "csodaszerek" egyike sem hatásos! A péniszt növelni maximum műtéttel lehet.
2013. dec. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Más fórumon láttam hogy valakinek használt elvileg.

És az nem a reklám oldalon írt "vélemények" közt volt :D

2013. dec. 19. 16:26
 4/8 anonim ***** válasza:

És itt mindenki igazat mond? :)

Szerintem ne próbáld meg. Ha működne, mindenki térdig érő szerszámmal mászkálna valószínűleg.

2013. dec. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg .Ahogy elfogy az első vétel ,máris okosabb is leszel . Több ebből sem kell .Okosodtál,ennyi haszna volt .
2013. dec. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nem fog csődbe vinni hogy ha kipróbálom :) köszönöm a válaszokat!
2013. dec. 19. 21:59
 7/8 anonim ***** válasza:
csődbe nem, de ki tudja milyen értágító vacak adalékanyagokat kutyulnak bele... gondolj a szívedre mielőtt minden szart beszedsz... a kis kukid meg csak kamaszkorodban zavar, ameddig olyan kis buta vagy, hogy azt hiszed, hogy ez számít bármit...
2013. dec. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
egy honap utan mar tudod, hogy hasznla vagy sem. en is igy mentem bele, vegul pedig bejott es ujra rendeltem. csodba nem kerulsz es rajta van pontosan, hogy mit tartalmaz. mi az istennek forgalmaznank kartekony (szivre) gyogyszert, mert azzal elobb utobb ugyis csak megszivnak. probald ki mert megeri
2014. febr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!