Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szakmai választ kérnék!...

Szakmai választ kérnék! Xtrasize a neve a potencia és pénisznövelő szernek. Tud e valaki referálni, esetleges felhasználó tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 25. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Megmondom neked akkor a szakmai választ: semmi nem növeli a péniszed. És ha valamire azt mondják, hogy növeli, akkor megkérdőjelezném azt is, hogy a cég többi terméke jó-e valamire. Potencianövelő szerek ugyanis vannak, de ha valaki képtelenséget állít egyik termékénél, akkor a többi termékét is illik szkepticizmussal fogadni.
2013. ápr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Pearl P. válasza:
Szia! Én 3 hónapig használtam a szóban forgó terméket, de 1mm-t sem nőt tőle a péniszem, nekem nem vált be. Valószínű senkinek sem működik. Legjobbakat!
2014. ápr. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!