Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Első borotválkozásnál mit...

Első borotválkozásnál mit ajánlotok? (nem arc)

Figyelt kérdés

Eddig nem igazán törődtem hogy a nemi szervem körül borotválkozzak,de most itt lenne az ideje,a barátnőm miatt.

Mire figyeljek,mit ajánlotok? Egy jó borotvával fürdés után óvatosan letolom és kész? Utána kéne kenni valamivel?


16/F


2013. dec. 25. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó lenne,legalább arc szesszel fertőtleníteni .
2013. dec. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hallottam olyat,hogy semmivel nem kell bekenni, és ha más napra esetleg kipirosodna vagy valami,akkor bepanthen vagy neogranormon krém. ez mennyire helytálló?
2013. dec. 25. 19:59
 3/3 II.Dartheon ***** válasza:

nem nagyon.

Nézd, borotválkozás után alap dolog a fertőtlenítés, akárhol borotválkozol, ez alap dolog.

Arcszesszel a legegyszerűbb, de amennyiben kipirosodna, úgy azt is csinálhatod amit te leírtál - bár nálam 3-4 nap alatt magától is elmúlt, amit persze egy egyszerű fertőtlenítéssel megelőzhettem vonla.

2013. dec. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!