Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha nem maszturbálok annak...

Ha nem maszturbálok annak lehetnek káros következményei? Ilyenekre gondolok pl: betegségek, idegesség, stb. pl: hallottam olyat hogy prosztata gyulladást okozhat, meg növeli a prosztatarák esélyét. 16/F

Figyelt kérdés
Abba akarom hagyni mert bűnös dolognak tartom... Nem olyan kommenteket szeretnék hogy: minek tartom bűnnek, meg hogy sz@rd le az egészet és csináld ha jól esik... Azt szeretném megtudni hogy hogyan szoktassam le magam mert sajna nagyon kívánom:/ Az eddigi legjobb eredményem nélküle 2 hét volt...:( Meg azt hogy lehetnek-e következményei...

2013. dec. 25. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
kb annyira hatalmas bűn, mint a muszájt Ly-el íni.
2013. dec. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
írni*
2013. dec. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ja

ilyen baromságokat kérdezel!

2013. dec. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
hát ha nem kézileg akkor álmodban fogsz ejakulálni, mint a kisfiúk. A férfi úgy lett megtervezve, hogy folyamatosan termelje a spermát és szabaduljon is meg tőle. Szóval, ha nem kézi segítséggel intézed akkor álmodban fogsz tőle megszabadulni.
2013. dec. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

idegesség, feszültség várható,és a prosztatának sem tesz jót, bár éles összefüggést nem vonnék a prosztata gyulladás, és eközött. Erről azért dokit kérdeznék, mert én nem vagyok az. :)

Ezt a bűn dolgot meg szíved joga így látni, ennél nagyobb sületlenségeknél sem tudtuk meggyőzni a kiagyalóját, hogy baromság :)

2013. dec. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az előttem szólóknak igaza van. Ha nem maszturbálsz,előbb utóbb éjszaka, spontán magömléssel fog a szervezetedből távozni a "fölösleg". A maszturbációt abbahagyhatod, de ezt nem tudod befolyásolni, mert a spermiumok termelése ettől még nem fog leállni a szervezetedben.

Erről nem tudsz úgy leszokni, mint az édességről, mert ösztöneid Neked is vannak. Uralkodhatsz rajta, de ettől még ugyan úgy vágysz majd rá.

2013. dec. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez olyan mint a sz@rás.

Kell és kész!

Ha lesz barátnőd őt sem fogod kielégíteni?

2014. jún. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!