Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett ennyire ideges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ennyire ideges amikor megtudta, hogy megdugtam a húgát?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy 20 éves lánnyal.4 hónapig udvaroltam neki aminek a végén azt mondta,hogy csak barátság lehet köztünk.Ekkor jött a húga aki 18 éves.Ő kezdeményezett.Aztán eljártunk szórakozni.Végül most hétvégén egy buli után felhívott hozzájuk és dugtunk.Reggel amikor jöttem ki a szobájából a nővére kint volt a konyhában.Meglátott odajött és egy agy pofont levert és kiabált,hogy takarodjak a házból.A cuccaimat is hozzám vágta.

Mire volt ilyen mérges amikor ő nem akart tőlem semmit és a húga kezdeményezett.



2013. nov. 8. 19:47
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
*levert egy pofont :/
2013. nov. 8. 19:48
 2/26 anonim ***** válasza:
80%
Féltékeny pics@.
2013. nov. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%
jó kérdés... legközelebb adj egy puszit az arcára a pofon után
2013. nov. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
73%
mert benne akart lenni és ideges lett mert ki maradt belőle.....
2013. nov. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
59%
Kedves kérdező, amennyiben kérdésed nem kamu, én is adtam most neked egy bazi nagy pofont.
2013. nov. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Nem kamu.Azt bevallom nem vagyok egy szent.De ha már őt nem érdekeltem.Viszont a húgát igen.Aki egyébként csinos szép lány.Akkor miért utasítottam volna vissza?
2013. nov. 8. 19:54
 7/26 anonim ***** válasza:
28%
De könyörgöm miért abban a házban dugtok, ahol ott van a nővére?? xD
2013. nov. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Mert ott lakik :D ő lakott közelebb
2013. nov. 8. 19:56
 9/26 anonim ***** válasza:
67%
Haaa igaz akkor örülj hogy csak 1 pofont kaptál..
2013. nov. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
85%

"De könyörgöm miért abban a házban dugtok, ahol ott van a nővére?? xD"


És ki nem szarja le a nővérét. Neki nem kellett a srác, ráadásul ezt a szánalmas legyünk csak barátok marhaságot is elsütötte. Ez minimum annyit megér, hogy ne kelljen tekintettel lenni rá.

2013. nov. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!