Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet ez? MIért nem...

Mitől lehet ez? MIért nem múlik el?

Figyelt kérdés

Piros foltok vannak a péniszem körül, néha néha viszket is, és egy pontban a bör alatt fel is duzzad, érdekes, hogy egy pontból indul ki.

Kenem Canestennel mindennap van,hogy elmúlni látszik.. de egy tusolás után egyből vissza pirosodik, és folyton száraz. Volt 1x gombás fertőzés.. de azt kezeltettem. Egyéb ötlet?



2013. dec. 26. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a tisztálkodási szertől kapsz allergiát.Válts másra .Szárazság ellen meg valamilyen hidraltáró krémet

használj.

2013. dec. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam azt is hogy nem tusfürdőt,vagy szappant hasdználtam hanmem szimplán vízet.. úgy is
2013. dec. 26. 11:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem teljesen múlt el a gombás fertőzés. Valami hasonlóm volt egyszer nekem is, az is mindig egy pontból indult ki...


Próbáld még meg a következőket, tiszta vizes tisztítás után:

– Neogranormon az adott pontra

– Szárazon tartani a területet (pl. próbálj hátrahúzva maradni)

– A tünetek elmúlása után is kenegesd még (Canestennel – a begyógyult területre már minek Neogranormon...), mondjuk egy hétig.

2013. dec. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg probálom köszönöm szépen!
2013. dec. 28. 14:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Közbe újraolvastam és rájöttem hogy tegnap picit félreértelmeztem valamit, legalábbis azt hiszem, hogy igen.


Szóval én azt hittem, hogy a makk környékén van az általad leírt probléma, és ennek megfelelően válaszoltam is. Ha nem ott van, hanem valahol kint a péniszen, akkor persze nem releváns a makkod fedetlenül tartani, meg ilyesmi – bár az továbbra is igaz, hogy legyen a terület száraz. Hajlatok szárazon tartására pl. a babahintőpor jó lehet.

2013. dec. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a kérdést jól olvastad, a makkon, a fityma alatt van a pirosodás. Annyi változás történt, hogy van nekem valami kenöcsőmt patikában keverték ki amit használt hasonló bőrfertőzésre. Egész oké minden, úgy mond vissza kapja a makk allatti rész eredeti "szinét", de pl, tusolás után, vagy aktus után megint csak ki pirosodik (óvszerrel! maszturbáciokór is úgyan ez jelenkezik)
2014. aug. 8. 09:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Mit mondott a bőrgyógyász? Gondolom ő írta fel a kencét...


Szóval ez így inkább tűnik valamilyen bőrgyulladásnak (szakszóval dermatitis), amire nekem amúgy az Elocom volt eddig kifejezetten hatásos (szerencsére nem kellett odalenn alkalmazni, csak arc- és fejbőrön). Ha továbbra is fennáll a probléma, említsd meg a dokinak, hogy tehetnétek azzal egy próbát.

2014. aug. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!