Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek min múlik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek min múlik, hogy két ember közt működik- e a kémia vagy sem?

Figyelt kérdés
2013. szept. 28. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
először is ahhoz vegyésznek kellene lenni, és utána meg együtt kellene otthon dolgozni
2013. szept. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ennek pont az a lényege,hogy nincs rá magyarázat kik között tud működni és kik között nem. csak úgy ott van és kész. egyébként ha meg kéne fogalmazni..hmm..talán azon múlik elsősorban hogy mindkét félnek nagyon kell hogy tetszen a másik külsőre,annyira hogy mindenáron meg akarja ismerni,és mikor már ez is bekövetkezett lesz egy mozgatórugója(ami miatt nem lelépni akarsz hanem maradni)továbbra is tartani akarja vele a kapcsolatot abban reménykedve,hogy egy párkapcsolat lesz belőle. Ez a párkapcsolati kémia,persze van olyan is,ha csak szexuális kapcsolatról van szó,ott szintén a külső tetszése a legfontosabb,de ott már valószínűleg nem akarod megismerni az illetőt,csak szexelnél vele egy jót és kész :D lehet nem írtam le jól,de megpróbáltam ahogy én tudtam :) miért kérdezed?
2013. szept. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 laci911 ***** válasza:
Olyan mint ha te is akarnàl ès ő is akarna . Amúgy a nő vàlasztja a fèrfit .
2013. szept. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!