Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintem rövid a fitymafékem....

Szerintem rövid a fitymafékem. Ez milyen szinten zavaró szexuális életben?

Figyelt kérdés
Most lesz nemsokára az első a barátnőmmel és eddig is észrevettem hogy nem tudom teljesen hátrahúzni a fitymám, csak a makkom alá és még ott egy kicsit aztán elkezd feszülni a fék. Néztem mostanában sok ilyen kérdést de mindig más a válasz. Én azt szeretném megtudni hogy nekem lejön a makkon alá a fitymám meg még egy kicsit 1 centit kb. és utána kezd feszülni és már nem nagyon akar tovább menni és elkezdi húzni a makkomat is. Fájni nem fáj nem is feszül csak ha nagyon erőltetem. Ezzel érdemes lenne elmenni orvoshoz? Még 18 aluli vagyok. Maszturbálásnál nem zavar mert már megszoktam hogy ilyen. Ez zavaró lehet orális vagy rendes szexnél? Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. dec. 29. 13:38
 1/4 anonim válasza:
szerintem nem mert a lényeg hogy a makkod "látszódjon" azon vannak ideg végződés rengetegei szóval jah...amúgy meg lehet tornáztatni vagy mit csinálni de ennek járj utána inkább xd
2013. dec. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Meddig akarod még húzni ember? Legyen csupasz a makk oszt aggyá neki.
2013. dec. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De normális esetben nem kéne neki addig menni hogy kisimuljon?? Mert úgy tudom az a normis. Nem olyan gyűrűben a makk perene alatt megáll.
2013. dec. 29. 15:52
 4/4 anonim válasza:
Én 15 vagyok és nekem pont ugyan ez van. Jó lenne ha valaki normális választ adna. Ha elmész orvoshoz elmondanád mit mondott? Köszönöm.
2014. jan. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!