Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mivel lehet eltávolítani a...

Mivel lehet eltávolítani a pattanást?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy pattanásom elég szokatlan helyen,kicsit ciki erről beszélnem,de szeretném eltüntetni onnan.A fenekemen van egy nagy.Most flexagil krémmel kenem,eddig egyszer kentem be.Az jó lesz rá vagy tudnátok ajánlani mást?


2014. jan. 3. 07:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell egy pattanást így túlmisztifikálni! Eltűnik az magától is. És főképp, hogy klassz rejtett helyen van, a s.ggeden és nem az arcodon, így mást sem fog zavarni, mert nem látják...
2014. jan. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jóddal kenegesd, ez leszárítja hamar, napjában legalább háromszor kend be és ne nyomkodd.
2014. jan. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó hatással kezelhető a pattanás tefa olajjal. gyógynövény boltban kapható. Mivel eléggé átható szga van, csak éjszakára kend be vele a pattanásokat. Ne nyomkodd, mert kráteres lesz a bőröd Naponta szappanozd ki, és gyógyszertárban lehet kapni tejkrémet. Ezzel pótolod a vízhiányt.
2014. jan. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ha nincs semmi alkalom ,akkor lehetőleg ne tegyél rá alapozót,mert később múlik el

ha buliba,vagy szerelmeddel találkozol,...stb akkor amikor hazaérsz rögtön mosd le arclemosóval..és ha egy kis szappannal(folyékony nem célravezető)bekened és rajtahagyod 10-15 percig leszárítja

remélem tudtam segíteni!

2014. jan. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző!

Szerintem nem is szokott alapozót kenni a fenekére. :-)))

2014. jan. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!