Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lenne 1 kisebb problémám a...

Lenne 1 kisebb problémám a péniszemel: attól tartok fityma szukulet lehet, de nem biztos, a lényeg az, hogy nem tudom felhúzni a bőrt. Ez problémát jelent? (a fitymám nem szűkült)

Figyelt kérdés

2014. jan. 4. 01:43
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Figyi, egyik kezdi másik folytatja. Jó h nektek nincs problémátok, nekem van. Nem kell szidni írj privit és megmondom. ennyi.
2014. jan. 6. 00:10
 12/25 A kérdező kommentje:
Ja és nem azt írtam h fityma szűkületem van hanem h szerintem az. Kápis ?
2014. jan. 6. 00:53
 13/25 anonim ***** válasza:
Csak nyugi! Piszkálódással ne törődj! De abban igaza van, hogy nem egyértelmű, amit írtál. Azt írtad, hogy nem tudod felhúzni, amiből arra lehet következtetni, hogy a fitymád szűk. Majd a zárójelben már azt írtad, hogy a fitymád nem szűkült. Akkor most melyik is pontosan?
2014. jan. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
A fitymámmal semmi baj sincs ( nem lett kisebb úgy értem, minden oké vele), akinek nem annyira világos annak leírom normálisan: szóvalnincs (vagy lehet hogy van) fityma szűkületem és a zárójelben azért írtam oda mert többen küldték priviben " ez biza az". Csak a bőrt nem tudom lehúzni, de nem tapadt oda, meg semmi, csak a borral van gond. (Ezúton is közlöm ne fikázz, ha nem tudsz segíteni ugord át a kérdést)
2014. jan. 6. 21:10
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

De a bőr az maga a fityma...


Kis képzavart érzek :D

2014. jan. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Rendben,rajzolok xD : mondjuk ilyen egy pénisz --> 8=====D= , a 8as a heregolyók az = a bőr, a D a fityma. Mint a képen is látszik nincs felhuzva a bőr a nemi szerven. Tehát nekem ilyesmi bajom van. Ha nem elég privibe képet is küldök.
2014. jan. 6. 21:47
 17/25 anonim ***** válasza:
naszóval... a D (a bőr alatti, érzékeny feje a pénisznek) az a *makk*. A makkot fedő bőr neve (a túllógó résszel egyetemben) pedig a *fityma* :)
2014. jan. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

A kérdező letolt - talán jogosan - , mert szerinte: "A fityma szűkületben szenvedők egy részének nem szűkül a fitymája. Nézz utánna, és ne kritizálj egyből."


Tud segíteni valaki utánanézni, hogy hogyan lehetséges fitymaszűkület anélkül, hogy a fityma szűkűlne???...


(Ez kb. olyannak hangzik, hogy valakinek fejfájása van, anélkül, hogy lenne feje ...)

2014. jan. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem maga a kérdező adta meg az egyik lehetséges választ: "csak a borral van gond." Hát a borral bizony lehet gond, 2 liter után már másképp áll a fityma is... :D
2014. jan. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Hehe. Ez jó, amúgy az oldalon is szétnézhetsz, vagy wikipédián, de ott csak egy kép van.
2014. jan. 8. 01:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!