Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valakinek sikerült már eltávol...

Valakinek sikerült már eltávolítani a fordyce foltokat? Ha igen, hogyan? Illetve ha férfi vagy, és nézed ezt a kérdést, Neked is vannak? (link lejjebb)

Figyelt kérdés

[link]


Erről van szó.Esztétikai elváltozás, de számomra elég zavaró...

[link]

Ha ezt megrendelném, mennyibe kerülne forintba? Ez már nem idevágó kérdés ,de erősen gondolkozom rajta, hacsak nem lesz egy alternatív megoldás..

£ 28,95 Ez mennyi magyar forintnak felel meg?


2014. jan. 6. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Egy lézerhez hasonló eszközzel távolítják el.

Én ilyen netes szereket nem vennék, mert nem biztos, hogy működik! Akkor meg pénzkidobás...

2014. jan. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
CO2 lézerről hallottam már, de az mennyibe kerülhet?
2014. jan. 6. 17:57
 3/9 anonim ***** válasza:

szia!


Annyira zavar? A páromnak a száján van ilyen, eszembe nem jutna, hogy szedesse le. De neki sem. Az ember ezekkel a pöttyökkel együtt ember.

Én meg szeplős vagyok. Most bakkor kössem fel magam?


szerintem barátkozz meg velük. Hidd el, a barátnőd (az igazi) nem fog velük törődni!

2014. jan. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem zavarna, ha nem lennének kézzel tapintható kitüremkedések...ha csak bőrhibák lennének azokkal ellennék, de ez nagyon rossz :(
2014. jan. 6. 18:02
 5/9 anonim ***** válasza:

Ja igen! Arra gondoltam én is! Nem tudom pontosan mennyibe. Tuti nem olcsó sajnos, de annak legalább biztos az eredménye. Az interneten rendelhető gyógyszerek/készítmények vásárlása meg mindig rizikós szerintem.

Egyénként nekem is van, de igaziból nem annyira feltűnő szerintem.

2014. jan. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem borítva van, mintha libabőrös lenne.
2014. jan. 6. 18:06
 7/9 anonim ***** válasza:

Én ennél sokkal durvább kivitelüket is láttam már.

Melyek nem esztétikai zavarók voltak csupán .Annak kezelés e Tb támogatott is volt .Semmilyen kenőcsözéssel nem lehet

elmulasztani,mert ilyenek nincsenek is .Magán rendelésen ,klinikákon próbálják megoldani ,úgy ahogy .Nekik megéri ,mert pénz náluk marad .

Semmi ilyet ne vegyél hirdetés útján !!

2014. jan. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, meggyőztetek! Bőrgyógyászatnál bepróbálkozok, mint utolsó lehetőség.
2014. jan. 6. 18:17
 9/9 Laza srác válasza:
ÉS beprobálkoztál börgyogyásznál?Mi lett az eredmény?
2014. nov. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!