Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit csináljak, hogy ha nem...

Mit csináljak, hogy ha nem tudom hátrahúzni a bőrt, mikor feláll?

Figyelt kérdés
Alap helyzetben fel tudom húzni TELJESEN, de mikor feláll, a makk után csak egy kicsit tudom már, és nem megy TELJESEN hátra. Viszont a makkomon túl tudom húzni, csak tovább nem. 14 éves vagyok, nem tudom mit csináljak, utolsó lenne, hogy orvoshoz menjek, mert nem szeretném, hogy az legyen. Vagy ez normális?

2014. jan. 8. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
43%

Semmit nem kell tenned,az már nagyon jó úgy .

Majd fokozatosan mindig lejjebb csúszik ahogy tágul a bőr.

Nincs neked szűkületed .

2014. jan. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Okés köszönöm, csak nagyon beszarattak az előző kérdéseknél!
2014. jan. 8. 16:22
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Gyakoroljál! Ez a tudás alapja. Szappan, víz nem árt neki.
2014. jan. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Teljesen jó minden, annyi az elvárt működése a fitymának, hogy mereven is hátrahúzható legyen a makk mögé. Ennyi.
2014. jan. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Viszont tökre megértem a parázást, vannak sajnos páran az oldalon, akik mindenkit kés alá küldenének, akinek fitymája van... :/
2014. jan. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy merev állapotban is a makk pereme mögé tudd húzni, és ez ne okozzon fájdalmat, komoly feszülést. Sokaknak, akik ezt nem tudják megcsinálni (ahogy én sem tudtam) nincs is fitymaszűkülete, csak max rövid a fitymafékük. Ezt viszont egy sokkal egyszerűbb, kb 5 perces műtéttel meg tudják oldani, fitymaveszteség nélkül. : - Ö
2014. jan. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!