Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fityma, azaz a bőr, és a...

A fityma, azaz a bőr, és a makk rész a pénisz alján, ( férfiak szemszögéből--> a pénisz alján a hugyvezeték vége bőrrel össze van kötődve!? (Fitymaszűkűletem nincs. ) Ez baj? ( e-mailben képet tudok küldeni, aki nagyon segítőkész akar lenni)

Figyelt kérdés

2014. jan. 10. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
A fitymafékre gondolsz? Ha igen, az mindenkinek van! Csak akkor van baj, ha rövid és amikor a bőrt hátrahúzod feszül/fáj.
2014. jan. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És honnan tudom meg, hogy rövid e?? mert mikor hátra huzom, akkor megy vele az egész fejrész :s

és ha rövi , ezellen mit lehet tenni???

2014. jan. 10. 19:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nem tudom neked biztosan megmondani, hogy erről van-e szó Nálad.

Ráadásul a rövid fitymafék nem minden esetben okoz gondot. Többnyire szexuális aktus során derül ki, ha igen. De ha bizonytalan vagy, akkor nézesd meg orvossal!

Egyébként a műtét pár perces. A fitymaféket lényegében átmetszik, pl lézerrel.

2014. jan. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De a fitymafék egyébként magában nem okoz gondot szexuális életben pl. ugye? Vagy általában nemártana átmeccetni?
2014. jan. 10. 19:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Normális esetben nem okoz problémát.

Érezni fogod, ha feszül, mert az fájdalommal jár. Esetleg el is szakadhat.

De ha nincs vele gond, akkor nem kell hozzányúlni.

2014. jan. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen ! Kérdésemre választ adtál! ;)
2014. jan. 10. 20:18
 7/7 anonim ***** válasza:
A fitymaféknek az a dolga hogy ott legyen. Ha normális a hossza (de ha picit rövid, akkor is), semmi gondod nem lesz vele. Ha annyira rövid, hogy már emiatt nehézkes mereven a makk mögé húzni a fitymát (mert már ekkor próbálja lehúzni a makkot), és nagyon durván tolod az asszonynak – akkor előfordulhat, hogy elpattan.
2014. jan. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!