Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az általános vizsgálaton...

Az általános vizsgálaton kívül ha más vizsgálatot is végeznének az megtagadható? Mi is az általános vizsgálat pontosan, mert nagy eltérések vannak?

Figyelt kérdés
2014. jan. 12. 15:48
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Bocsi,még az hogy van aki általános vizsgálatot írt,valaki alapot és valaki éves vizsgálatot ez mind egy és ugyanazt jelenti,vagy nem mindegy hogy iskolásról vagy dolgozóról van szó?
2014. jan. 12. 15:52
 2/20 anonim ***** válasza:
Ha dolgozó, akkor tüdőszűrés, vérvétel, és belgyógyászat. Nincs e fertőző betegsége, Nem magas a vérnyomása. Előző betegségek, műtétek. Ha ezekből megtagadsz valamelyiket, legfeljebb nem vesznek fel, vagy ha már dolgozol, elküldhetnek
2014. jan. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Biztosan nem ugyanazt jeleni. Ezért vannak az elnevezések is .
2014. jan. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Ahogy írod: nagy eltérések vannak. Nem hiszem, hogy van erre protokoll. A vérnyomást mindenképpen szokták mérni.


Szerintem bármilyen vizsgálat elvégzését megtagadhatod, de ha munkahelyi vizsgálatról van szó, az a minimum, hogy a munkáltatód hallani fog a dologról. Lehet, hogy el is bocsátanak, ha szakmai alkalmasságra vonatkozó vizsgálatról van szó. (Jelentsen ez akármit. Én programozó vagyok, nekünk a szemünk élességét nézték, de ha megtagadtam volna, lehet, hogy ki kellett volna rúgniuk.)

2014. jan. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Még suliba járok.De a szemvizsgálat érthető is.A belgyógyászati vizsgálat mit foglal magába?

És iskolásnál az általános vizsgálat mi,mert is nagy eltérés van?ha valami extrát akarnak az megtagdható ezekszerint

2014. jan. 12. 16:32
 6/20 anonim ***** válasza:
35%
Fogadjunk, hogy fitymaszűkületed van, és nem akarod, hogy kiderüljön. Előbb-utóbb kezelni kell, és jobb ha előbb.
2014. jan. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
De hogy van,tök könnyen csúszik.Felnőttkorban úgyanúgy lehet.Nem erről van szó,kevés az aki ezért akarná megtagadni.
2014. jan. 12. 17:07
 8/20 A kérdező kommentje:
De a kérdésemre még nem kaptam választ,mi az általános vizsgálat,az eltérések miatt kérdem,mi az ami midenhol része,gondolok itt a súly,magasság,mérésre.?
2014. jan. 12. 17:10
 9/20 anonim ***** válasza:
Nagyjából ez, meg a vérnyomás. In fact, nekem a második munkahelyi vizsgálatomon (új munkahelyen) konkrétan megkérdezték a magasságomat, megkérdezték a súlyomat, meg megmérték a vérnyomásom. Úgyhogy nagyjából a vérnyomás az, amire azt lehet mondani, hogy mindig szerepel :D
2014. jan. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ok kösz,akkor semmi extra.A többit meg meglátom valami nem tetszik azért van a szám hogy kinyissam.
2014. jan. 12. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!