Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vizsgált már titeket nő...

Vizsgált már titeket nő urológus? Nagyon ciki volt?

Figyelt kérdés
urológus, nő, ciki, gáz, kellemetlen, szégyenérzet, vizsgálat

2013. nov. 17. 15:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem. Ellenben bőrgyógyász már igen. Ott.

Nem volt ciki.

2013. nov. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint nem ciki, ha MEGFELELŐ SZEMÉLYISÉGŰ, lehetőleg középkorú, 40-es, 50-es nő a doki. Azért egy fiatal lánynak szexuális problémákról szövegelni nem túl jó érzés.
2013. nov. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz, volt már.
2013. nov. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Élénken emlékszem, 13 éves koromban egy doktornő vizsgálgatott. Igen, elég cikinek éltem meg, lévén fejletlen tini (még nem is volt szőrös ott, amit külön szégyelltem, emiatt fiatalabbnak kezelt a koromnál), a doktornő meg egy nálam magasabb, harsány, erélyes stílusú, rövid, barna hajú késő harmincas nőci. Emlékszem, hogy vonakodtam levetkőzni, meg ahogy rám dörrent ("az alsógatyát is!"). Szóval nekem ciki volt, meg a hasnyomkodás, alhasnyomkodás is, én rángatóztam, ő meg vigyorgott.
2013. nov. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egy sebész dr nő vizsgálta,mert egy lágyék sérv műtést után gondot véltem felfedezni .Középkorú volt,és műtős nő is aki mellette állt.A dolog kissé humoros is volt,én is velük együtt nevettem a dolgon . 54 voltam akkor .

Én már ugyan kinőttem abból a korból ,hogy szégyenlős legyek .

2013. nov. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Előző: hogy vizsgálják a lágyéksérvet? csak mert pont ilyen ügyben fogok menni én is...
2013. nov. 17. 17:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Áttapintja az alhasad, az ágyékod, a herezacskód, megpróbálja bedugni az ujját a herecsatornába, az is lehet, hogy köhögtet, miközben nyomkod. Kellemetlen, de kibírható. Majd benyúl a seggedbe.
2013. nov. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Neba, meztelenre kell vetkőzni?
2013. nov. 17. 18:14
 9/10 anonim ***** válasza:
A műtéthez biztos, ha tényleg sérved van, de vizsgálathoz nem kell meztelenre vetkőznöd. Elég a gatyót letolni és pólót felhúzni.
2013. nov. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na, hát rém kínos volt. Korombeli fiatal csak volt a doki, amúgy a köpeny alatt igen méretes cickók nyomait véltem fölfedezni. Elbeszélgettünk a világ helyzetéről, tanulásról, zenéről, tisztára egyenrangú stílusban, már-már meg is feledkeztem róla, hol vagyok. Majd közölte, hogy na akkor megvizsgál, gatyát le, inget föl, és álljak meg előtte. Kicsit kellemetlen lesz, mondta, gumikesztyűt húzott, leült egy kisszékre, odaállított maga elé, majd elkezdett benyúlni 1-1 ujjal a 2 sérvkapuba. Aztán köhögtetett is. Majd lent, a két here közt kezdte nyomni, piszokerősen, tényleg kellemetlen volt, de közben folyton hozzáért a golyóimhoz, ami viszont... nem volt épp kellemetlen érzés, és eszelősen koncentráltam, hogy csak most föl ne álljon valahogy. Utána vidáman közölte, "szépen belenyúlok a fenekébe". Ez is megtörtént, újabb köhögtetés, majd öltözhettem, és leletírás. Nincs sérvem.
2013. nov. 20. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!