Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elszakadt a fitymafékem...

Elszakadt a fitymafékem tegnap este. Mennyi idő alatt jön rendbe?

Figyelt kérdés
Tegnap este aktus közben, rögtön az elején, éreztem egy közepes erősségű fájdalmat, majd gyorsan abba is hagytam, és mikor kivettem már tiszta vér volt minden, először nem tudtam mire vélni a dolgot, mert már egy éve szinte napi szinten szeretkeztünk a párommal, és most se durván csináltuk, szóval nagyon megijedtünk, több mint fél óra volt mire papírzsepivel elállt a vérzés. Aztán fürdéskor már láttam mi okozta a vérzést, most már nem fáj csak nagyon félek , ha megpróbálom teljesen hátrahúzni a bőrt akkor fáj, de szerintem ez azért van mert még 24 óra se telt el azóta. Az lenne a kérdésem , hogy orvoshoz muszáj elmenni vagy így magától is rendbe fog jönni? Normális válaszokat. Köszi

2014. jan. 13. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ. Nekem elsőre mikor elszakadt, utána a következő szexen mégegyszer elszakadt. Azóta semmi probléma. Érdemes azért orvoshoz elmenni, az a biztos.
2014. jan. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rendbe jön magától is, legfeljebb a gyógyulás nagyon egyén-függő, Te tudod, hogy a sebeid mennyi idő alatt szoktak gyógyulni.
2014. jan. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. És hogyan hagyjam hátrahúzzam a bőrt és úgy hagyjam gyógyulni vagy ne?
2014. jan. 13. 13:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezután ez a dolog mindig fenn is állhat .A gyógyulások hegesedéssel is járnak .Orvosi megoldás a biztos . 8-10 nap és gyógyult vagy .A műtét ingyenes. Ha 18 felett vagy ,a szülő tudomása nélkül lehet a műtét .
2014. jan. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amikor az enyém elszakadt, akkor csak annyit csináltam hogy tisztán tartottam és sokat húztam hátra -- annyi a fontos hogy ne forrjon össze szorosabbra mint volt, aztán valószínűleg minden rendben lesz.


Mondjuk egy ideig elég érzékeny (volt nekem) a terület...

2014. jan. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%

Komolyan nem tudom néha megérteni az embereket. Egyáltalán nem akarok megsérteni senkit, de komolyan azon gondolkodik ilyen helyzetben egyáltalán bárki is, hogy ne menjen el orvoshoz? Persze nem életbe vágó, halálos probléma, rendkívül valószínűtlen, hogy valaki egy fitymafék-szakadásba belehaljon (meg merem kockáztatni, hogy az egyik legritkább halálok a világon), de itt nem ez a lényeg. Itt a péniszetekről van szó. Ha csak egymillióból egy esetben fordul elő valami komolyabb gond (rosszul forr össze, megsérül egy ideg, letapad a bőr, vagy bármi) a szakszerű ellátás hiánya miatt, és pont te leszel az az egy, akkor mi van? Akkor is ilyen nagy legények lesztek, hogy nem megyek orvoshoz, mert milyen gáz már az, hogy a tökömet kell mutogatnom egy vadidegen férfinak?

Még egyszer mondom, teljesen őszintén, hogy ezt nem sértésnek szántam, csak az a célom, hogy kicsit észhez térjetek. Kedves kérdező, te pedig menj el egy urológushoz, mondd el, hogy mi történt, mutasd meg a péniszed, és ő majd eldönti, hogy mi legyen. Valószínűleg azt fogja mondani, hogy minden rendben, semmi okod aggódni. Esetleg javasol egy egyszerű megelőző műtétet, hogy ilyen később ne fordulhasson elő. De ilyen kérdésekben egy orvos a kompetens, és nem te, én, vagy bárki más magát okosnak gondoló ember ezen az oldalon.

(Le lehet pontozni, köszönöm szépen, az legalább majd remek bizonyítékot ad arra, hogy milyen szinten is áll az intelligenciátok. :))

2014. jan. 18. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A pisi nem csíp?
2014. jan. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!