Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A makkomat bekentem babatestáp...

A makkomat bekentem babatestápolóval tegnap este és hagytam hogy felszívja az egészet és most ilyen furán érzéketlen meg olyan mintha ki lenne ázva szoval kicsit ráncos úgymondt aggódnom kéne?

Figyelt kérdés
2014. jan. 13. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Az a testápoló valószínű egy kiszáradt bőrre való. makknak van saját kenőrendszere,így a kettő más soknak bizonyúlt .

Ne vedd el a kis tesó bőrápolóját .Különösebb bajod ettől nem történik,aggódni felesleges .

2014. jan. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de pont azért kentem be mert kicsit ki volt száradva és emiatt ugymond hámlott is ha lehet úgy nevezni mármint a makk.
2014. jan. 13. 16:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne ilyen hülyeségekkel kend. Ha zavar, akkor menj bőrgyógyászhoz, főleg ha ez körülmetélés után történt, a komolyabb kiszáradást meg kell előzni, de biztosan nem a babatestápolóval. Arra az érzékeny kis bőrre tök más dolog kellhet.
2014. jan. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Húzz el egy orvoshoz.
2014. jan. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nedves közegbe kell gyorsan helyezni.
2014. febr. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!