Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szexuális izgalom növekedéséve...

Szexuális izgalom növekedésével együtt nő a fejfájás mértéke, van e ilyen betegség, mi váltja ki?

Figyelt kérdés
2 Hónapja orgazmus közben apró szúrást éreztem a vesém környékén minden egyes alkalommal(nem fájdalmas és nem kellemetlen azt is lehet mondani hogy jó érzés orgazmus közben.)ez a tünet 2 hete eltűnt és felváltotta a fejfájás.Szexuális izgalom növekedésével együtt nő a fejfájás mértéke ,de olyan szinten, hogy szinte szétrobban a fejem ilyenkor le kell állnom annyira lüktet ,hogy néha azt veszem észre magamon ,hogy ilyenkor lüktetéssel együtt mozgatom a fejem,illetve rettenetesen szédülök.Azt is észre vettem hogy mikor lefekszek aludni 3-4 perc múlva mikor ellazulok elkezd remegni/bizseregni az egész testem,illetve sokszor érzékelem szív környékén apró szúrásokat és a másik oldalon is

2014. jan. 15. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:
A férjem migrénje általában enyhül avgy el is mulik együttlét hatásásra. egyszer két napos hányós alig látós migrén mult el neki egyik pillanatról a másikra orgazmus után.
2014. jan. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ilyenkor emelkedik is a vérnyomás ,nagyobb lesz a szív munkája is .Nem ártana ezt orvosnak is elmesélned.

Van ami normálisnak mondható,de nem minden .

2014. jan. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!