Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek mit kaphattam el?

Szerintetek mit kaphattam el?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Már tegnap este elkezdett fájni a torkom, de azt hittem, hogy hamar elmúlik, úgyhogy bekapta egy Strepsils-t, aztán elmentem aludni. De, amikor ma reggel felébredtem, már szinte "őrítően" fájt a torkom, hányingerem és hőemelkedésem volt és úgy éreztem, mintha valaki fejbevágott volna egy botmikszerrel. Most is kb ez a helyzet: a torokfájásom talán már enyhült egy kicsit, de enyhe hasmenésem van, és, ha lefekszek egyből hányok... Szerintetek mi lehet a bajom és esetleg tudnátok mondani valamit, amitől jobban lehetek? Előre is köszi!

2013. dec. 27. 17:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem kankó lehet, orális szextől is elkaphatod.
2013. dec. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Kankó, tripper, szifilisz - Ágigi mindent hazavisz... :P :D
2013. dec. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
spanyolnátha
2013. dec. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

Pestis?


Ismerős valami hányós vírust nyalt be, így arról tudom, hogy szezonja van. Esetleg influenza? Vagy a spanyolnátha.

2013. dec. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mit csináltál?

Igyál valami forrót (tea)

2013. dec. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
87%
kankómankó
2013. dec. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Es megis mire varsz? A fogtunderre? Orvos/Ugyelet!!!!
2013. dec. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Figyu, 14 éves vagyok, úgyhogy nem élek még "szexuális életet"! Dokihoz nem tudok menni, mert egy kis falúban lakunk, és a legközelebbi város 20km-re van, a kocsi meg nem indul ( ő is beteg : D) Jah, köszi az eddigi válaszokat!
2013. dec. 27. 18:14
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor irány a busz vagy a vonat.
2013. dec. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szomszéd,rokon,barát?Senkinek nem indul a kocsija?Ne etess.Akkor vágj neki így a következő napoknak,hátha kórházba kerülsz a jövő év első pár napjára.
2013. dec. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!