Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Másnak is van ilyen gondja?...

Másnak is van ilyen gondja? (a lényeg lent)

Figyelt kérdés
Amikor hosszabb ideig(1-2 óra, intenzitástól függ) valamilyen fizikai feladatot végzek(pl: foci, fahordás, futás, de gyakorlatilag bármi megerőltető), és megizzadok(izzadósabb fajta vagyok), olyankor az ágyékomnál(here, pénisz), mindig erősen leizzadok. Ez eddig oké, csak ilyenkor úgy érzem, hogy nagyon nyirkos lesz(és nagyon hideggé is válik), kellemetlen érzést kelt és kicsivé húzódik össze a péniszem(és a herém is). Ráadásul ez a hőmérséklettől teljesen független. Lehet télen, nyáron, bármilyen évszakban és időjárásban.
2014. jan. 20. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen valósat írtál.A tested itt végzi el a legnagyobb hűtést.Nekem pl gyomor,és hasam,szinte jég hideg.Lehet nyáron bármilyen melegben .
2014. jan. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

az még oké, hogy a has hűvös, de azon mindenki a hőt adja le, de a fizikai megeröltetéstől olyan fehérré válik, mintha nem is lenne benne vér(ez ezzel együtt hideg is). márpedig ha szinte nincs benne vérkeringés akkor nem sokat hűti a testet.

Nálad mi történik a brével, ha pl aktívan mozogsz?, azok közül valami amiket már említettem?

2014. jan. 20. 20:12
 3/3 A kérdező kommentje:

"de a fizikai megeröltetéstől olyan fehérré válik, mintha nem is lenne benne vér(ez ezzel együtt hideg is)."


*mármint a péniszem

2014. jan. 20. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!