Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13 éves vagyok, crohn beteg,...

13 éves vagyok, crohn beteg, kb.7-8 hònapja lettem műtve miatta, de nem is ez a lényeg. Felfedeztem, hogy a jobb herém elégge nagy a balhoz képest. Lehet valamilyen betegség?

Figyelt kérdés
Utàna néztem kicsit és azt olvastam, hogy gyulladàs okozhat olyan problémàt, hogy esetleg víz gyűlik a herémbe. A jobb herém akkora, mint egy kisebb csirketojàs, a bal pedig, mint egy szilva. Egyàltalàn nem fàj, csak elég nagy. Lehet ebből valami probléma?
2013. ápr. 18. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Én most nem is arra figyeltem melyik a nagyobb,hanem a leírt nagyságukra .Ha nem túlzol a hasonlitással ,akkor

én a korodhoz képest elég nagynak itélem meg .

Bár nincsen semmi mást tünet,ami orvost igényelne ,

menjetek el a z urológiára egy vizsgálatra.

Jobb ha ezen a téren is megnyugszol .

Jobbulást kivánok,és gyógyuljál meg !

2013. ápr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, viszont azt vettem észre, hogy régebb óta ekkora, csak akkor nem figyeltem fel rá. Azóta nem növekedett végül is, majd biztosan sor kerül egy vizsgálatra.
2013. ápr. 18. 19:01
 3/3 anonim ***** válasza:
a két here sosem egyforma méretű,az egyik mindig is nagyobb,ha születésed óta így van akkor nincs semmi baj.Ha nagyon félsz akkor nyugodtan bármilyen orvost megkérhetsz arra hogy nézze meg,akár a körzeti gyerekorvosodat is.
2013. ápr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!