Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan szüntessem meg a...

Hogyan szüntessem meg a viszketést a nemi szervem körül?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok. Eddig nem borotváltam, meg semmi, de gondoltam kicsit vágok belőle. Ez tegnap volt, kisollóval vágtam, nem használtam azon kívül semmit. Ma viszont szinte egész nap viszket körülötte. Miért? Mit csináljak, ugye elmúlik? Nem az egészet vágtam le, csak 1- 1.5 cm-t.
2009. dec. 3. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
azér viszket mer rövid :D kenjed be vmi krémmel. előbbutóbb hozzá fogsz szokni ésmár nemfog viszketni. ez sokakkal van így, a lányokkal is, akik először borotválják, vagy vágják, akkor utána viszket. de a sokadik alkalomnál már nemfog viszketni.
2009. dec. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem attól lehet hogy nő vissza...tapasztalat (bár nekem csak akkor ha csupasz állapot után kezd el visszanőni)
2009. dec. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat! Milyen krém lenne jó rá? Nivea pl??

2. válaszoló: Nem tudom, mert ez tegnap délután volt. Ilyen gyorsan elkezdene visszanőni?

2009. dec. 3. 15:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha pl azzal a kisollóval vágtad le, amivel a körmödet is, akkor kerülhetett oda lábgomba. :-( A nemi szerveidnek tarts fenn teljesen külön ápoló szettet, amit máshová egyáltalán nem használsz.


Nekem csak borotválkozás után szokott viszketni, egyszerű nyírás után soha.

2009. dec. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a nivea jó rá. kenjed csak szorgosan, előbbutóbb megszűnik a viszketés:D
2009. dec. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!