Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 23 éves vagyok és színtelen,...

23 éves vagyok és színtelen, átlátszó a spermám. Ez mekkora baj és mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés
Eddig nem érdekelt de lehet 1-2 év múlva babát szeretnék a párommal.
2014. jan. 21. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Több nap szex-kihagyás után is? Mert ha folyamatosan csináljátok, akkor azért ilyen, "túl aktívak" vagytok..:)


Ha nem, akkor sajnos nem tudom mi lehet a baj, talán egy doki meg tudja mondani.

2014. jan. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A prosztata anyaga színtelen opálos átlátszó,kissé ragadós is .A spermiumé fehér,vagy kissé sárgás .Egyátalán termelnek a heréid ? Mielőbb orvoshoz kellene menned .
2014. jan. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Naponta csináljuk van, hogy napi 3-szor is de általában csak napi 1.

Az lehet a gond akkor?

2014. jan. 21. 18:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Első körben laikusként azt mondanám, igen. De ez végülis nem gond, nem arról van szó!! :) Próbáljátok most kicsit türtőztetni magatokat, pár napig (4-5) ha utána is olyan állagú, keress fel szakember. 1. voltam..:)
2014. jan. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!