Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miután két napja "kieresztette...

Miután két napja "kieresztettem a gőzt egyedül" nagyon erős vizelési inger jött rám (előtte is kellett, de nem mentem) és vizelés után is megmaradt akárhányszor csak wc-n voltam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál is, de egy laborral el lett intézve, hogy semmi bajom. Pedig azóta is szinte folyamatosan ingerem van, de az esetek nagy részében egy csepp sem jön és az inger megmarad. De ha vizelek is akkor is visszajön a mennivágy egy perc múlva. Már aludni is alig tudok tőle. Ugyanakkor az inger mellett feszít, nyom is valami a hólyagom környékén. Arról hallottam, hogy amikor az ember "csinálja" a prosztata megdúzzad, hogy véletlenül se vizeljen bele az ember a párjába. Nekem így maradt volna? Azt azért hozzá kell tennem, hogy mivel hétvége van ezért csak ügyelet volt. Mi történhetett velem odalent? Mit kell tennem? Ha ez így folytatódik iskolába se fogok tudni járni. Egyébként tizenéves vagyok.

2014. jan. 25. 15:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Olyanról is hallottam, hogy esetleg valami fertőzés vagy úl sokáig tartottam vissza, úgy kezdtem el "csinálni", hogy mennem krellett. Vajon mi a helyzet?
2014. jan. 25. 16:04
 2/6 anonim válasza:
Én is miután csinálom mindig vizelnem kell, de eddig még nem történt velem olyan hogy ez nem múlt volna el.. hát szerintem minél előbb menj el egy másik orvoshoz is!
2014. jan. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Rendbe, holnap el is megyek.

Ha van még valakinek ötlete az még azért mmondhatja.

2014. jan. 26. 18:49
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2014. jan. 26. 18:50
 5/6 Kyor válasza:
Nos nekem is előfordult, de nekem pár óránál nem volt több. Igaz az is rémes volt. De olyankor fogtam magam peültem a wc-re és vártam, hogy jöjjön aminek jönnie kell. Ha nem jött ez össze, „kényszerítettem". Újra „elvoltam" és kicsivel később már jó volt. Szerintem ez azért van, mert egy úton jön ki mindkettő és a kettejük koncentrációja kikezdte a falát. Azért is mar, mert a húgy savas és valószínű pár csepp bent maradt. Így a szervezeted igyekszik kilökni a maró dolgot, de nincs már mit kilökni. De lehet jobb lesz ha megismétled az imént említett intím szokást és „kitakarítod" magad vele.
2014. jan. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Elmentem az orvoshoz és ő is azt mondta, hogy tisztulnia kell a hugyutaknak. Csak még e mellé bekaptam egy fertőzést is, valószínűleg ezzel a kettővel lett ilyen súlyos. Felírt pár gyógyszert is.

A válaszokat köszönöm.

2014. jan. 27. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!