Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 éves vagyok. Lehet hogy...

15 éves vagyok. Lehet hogy inkontinens? Ha normálisan iszom akkor nem tudom visszatartani. Nem merem elmondani az orvosnak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

nagyon keveset iszom, mert már kicsi korom óta az van ha 2 litert megiszom egyszerüen ha kell, nem tudom visszatartani. így is van néha hogy annyira kell hogy nem tudom visszatartani, de akkor csak egy kevés megy be amit nem látszik ha 2 alsót veszek fel. a bajom az, hogy mivel kb 2-3 pohár vizet iszom, így veseküvet kaptam, és az orvosok megparancsolták hogy 2 litert legalább igyak meg. és csinálom is, de már nagyon kivagyok, mert állandoan ott vagyok hogy majdnem bepisilek. a semmiből jön rám, hirtelen, és volt hogy a tornacuccomat kellett átvennem mert sikerült az aminek nem kellett volna sikerülnie :S


az orvosok csináltak CT-t, adtak valami injekciót amitól színes lett a vérem és látták mi van, meg csináltak röntgent is, meg ultrahangal is átmágneseztek, és annyi jött ki hogy kő van a vezetékemben, de már elmúlt, és már nincs. viszont most hogy ne legyen többé innom kell, és egyszerüen nem tudom mit tegyek. nem merem ezt elmondani az orvosnak , se a szüleimnek. félek hogy valami fájdalmasat csinálnak velem, és ezt eléggé szégyenlem is.


mit tehetek? Teljesen egészséges vagyok elvileg, és mégis ezzel szenvedek. kicsiként sok "balesetem" volt emiatt, de a szüleim azt hiszik ez elmúlt, pedig csakl nem iszom és 2 alsót veszek fel :S


15f



2014. jan. 26. 17:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Miért félsz a vizsgálatoktól?
2014. jan. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Dehogyisnem fog rájönni, kicsi fiú.

A csaj az olyan, hogy egy idő után majd együtt akarsz élni vele. Gondolod, hogy nem fog feltűnni neki a nedves törölköző? A kidobott pelenkák vagy betétek? Hogy két gatyát mos minden nap? Persze...

Gondolj egy kicsit a jövődre. Egy kínos vizsgálat (ha ezt kínosnak tekintjük - holott orvos előtt semmi se kínos), és meggyógyulsz. Utána tied az élet. A normális élet.

Vagy élhetsz így örökre.

2014. jan. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

fiatal vagyok, de ez nem jelenti azt hogy teljesen hülye is. nagyon kics az esélye hogy meggyógyúljak, attől a vizsgálattól.... max annyi lehet h felírnak gyógyszert amit nem fogok szedni mert nem akarok semmiféle szert szedni. mert vegetáriánus is vagyok, és ennyi. szal hibás az hogy ettől meggyógyulok éls enyáém a világ. de nem tudom miért erőltetitek itt. ez egy segítség kérő oldal elvileg, és megköszöntem a segítséget az már az én dolgom h megfogadom e. ennyi. sziasztok.


ui: most chatelek egy lánnyal angolul, mert ő angol, és ő mondja hogy nem gáz ha pl kell estére a pelenka...

2014. jan. 26. 18:11
 14/21 anonim ***** válasza:

Dehogyisnem vagy te hülye!

Ezt ékesen bizonyította a kommented.

Minden hülye segíteni akar neked, de meg...

Na, mindegy.

(az egyik válaszolód)

2014. jan. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nem a vizsgálattól gyógyulsz meg! De a vizsgálatok kideríthetik, hogy van-e bármiféle szervi problémád. A gyógyulási esélyeidet meg csak egy orvos tudná megmondani. Attól még, hogy vegetáriánus vagy, gyógyszert szedhetnél!

Nem akarunk és nem is tudnánk rád erőltetni semmit!

Arra viszont nem válaszoltál, hogy mi az amitől valójában félsz?

2014. jan. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
nemakarom hogy megműtsenek, vagy hogyy valami gyógytornáéra kelljen járnom, meg hogy valami segg orvos gyógyszereket adjon nekem mintha beteg nlennék. igazából azt akartam volna bevalom hogy megnyugtassatok hogy nem gáz ha kell pl estére egy nyomorult pelenka és így is lehet még nosmális életem, de pont az ellenkezőjét kaptam :( de nem baj mert az a angol barátnőm ő megnyugtatott legalább.... mind egy a világ nem fenékig tejfel ezt már megtapasztaltam :( siastok.
2014. jan. 26. 18:49
 17/21 anonim ***** válasza:

Nehogy véletlenül meggyógyulj, valóban.

Maradj csak úgy, ha ennyire akarod.


Nem tudom, hogy miért lenne olyan eszeveszettül kiborító 10-15 alkalom gyógytorna, ahol megtaníthatnak, hogy hogy erősítsd fel azokat az izmokat, hogy többet ne legyen ilyen problémád... És ha emellé kell gyógyszer is, az még mindig jobb, mint a pelenka estére...

De a te életed, te tudod.

2014. jan. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
pontosan az én életem, már megköszöntem a tanácsokat, ne erőszakoskodj! köszi.
2014. jan. 26. 19:04
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem megvan még az a vesekő.Nekem akkor volt ilyen tünet amikor vesekövem volt.Egyik pillanatról a másikra majd behugyoztam.Amikor ct-n voltam azt mondták tele a hólyagom,akkor meg baromira nem kellett vizelnem.Az meg hogy nem látják a vesekövet az orvosok,attól még lehet az és okozhat egy egészem pici kő is ilyen tüneteket.Az enyémet sem látták és 1 hét mulva egy 5mm*10mm-es követ pisiltem ki...
2014. jan. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
tévúton jársz. ez a problémám nekem már kisgyerek korom óta megvan.... a vesekő csak egy olyan dolog amiért orvoshoz mentem mert nagyon fájt... és azért alakult kii mert nem ittam mert NEM MERTEM inni...
2014. jan. 27. 17:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!