Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért kell szinte minden 45...

Miért kell szinte minden 45 perc után wc-re mennem?

Figyelt kérdés

Az iskolában egy tanóra 45 perc hosszú, és a szünetekben mindig le kell mennem pisilni... Nem nagyon kell, de ha nem megyek wc-re, akkor nem tudok nyugodtan űlni az órán, 20 másodpercenként változtatnom kell az ülés pozíciómon!!!!

MIT TEGYEK ELLENE????? (16 éves, fiú vagyok)



2014. jan. 26. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz!
2014. jan. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Voltam, de mondta, hogy ez a korral együtt jár, de nem hinném... azért kérnék tanácsot
2014. jan. 26. 22:01
 3/5 anonim válasza:
Nekem is volt egy max. 2 hetem ilyen gonddal csak kisebb koromban és elmúlt, azt hittem felfáztam de nem az volt.
2014. jan. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Reggelente csak kevés folyadékot igyál. A veséd gyorsan dolgozik ,ami nem baj .A bevitt folyadékot gyorsan felszívja a szervet,ez hígitja a vért is .A vese viszont gyorsan ki is szűri belőle a megfelelő káros anyagokkal együtt.Szünetekben aztán nem csak pisi,hanem 1-2 korty ital is fogyasszál,csak a szomjúság múljon el .Bár jóval idősebb vagyok nálad,a helyzet ugyan ez.Ha mennem kell valahova ,a wc re menet megkötött,akkor reggel nagyon mellőzöm a folyadékot.Utána lehet ezt pótolni is .
2014. jan. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez az igyon kevesebbet baromság...lehet, hogy pont a túl kevés folyadékbevitel miatt pisil ennyit...kérdező, menj másik orvoshoz, urológiára, nem normális dolog, hogy 16 évesen 45 percenként kell pisilned és a 45 percet is alig bírod ki...a doki ahol voltál csináltatott vizelettenyésztést?
2014. jan. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!