Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nincs 14 évesen spermám?

Miért nincs 14 évesen spermám?

Figyelt kérdés
Most március 5. én leszek 14 éves és még nincs spermám meg semmi sem! Szerintem későn érő vagyok de nem biztos... Ott lent elkezdet 1-2 hónapja szőrösödni, 155 cm magas vagyok és ott lennt 11 cm. Én későnérőségre gyanakszok és remélem így van, (egyszer kiskoromba ráestem a bicikli vázára elég csúnyán de sem vére svizeletem, semmi más nem történt, csak fájt kb 9-10 éves voltam) Ja és ez még nem vészes?: A bört a nemiszervemen néha felszoktam húzni kb 2-3 naponta de merev állapotba nem akar feljőnni rendesen csak épp a micsodám hegyéről bírom lehúzni! 14/f

2014. jan. 28. 20:26
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Ja és 8. osztályos vagyok! Am ha meny a faszba kicsi vagy még meg stb azok kíméljenek! Nromálisak légyszives!
2014. jan. 28. 20:29
 2/31 anonim ***** válasza:
96%
Nem vagy elkésve semmiben,még ha a következő válaszok ezt is irják.Tudod nem vagyunk egyformák .Nálad később jön el ennek az ideje .Mertem ezt leírni,mert én is így voltam.
2014. jan. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
95%

Hogy a bőrt nem nagyon tudod hátrahúzni ,az viszont gond,szűkület gyanús nagyon

1 es voltam

2014. jan. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
84%

"húzni kb 2-3 naponta de merev állapotba nem akar feljőnni rendesen csak épp a micsodám hegyéről bírom lehúzni! 14/f"


Ezt már orvos kell lássa. Inkább most, mint az esküvőn...

2014. jan. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Ès ha napobta felhuznám, mert ha egynap többször is felhuzom akkor merevedès közben a 3/4 éig is feljön viazonylag könnyen
2014. jan. 28. 22:33
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Szőrösödsz, és már van merevedésed, szóval semmi gond nincs. Beindult az érésed, és majd szép lassan elérkezik a sperma termelés is. Nem kell izgulni, jön az majd magától.


"A bört a nemiszervemen néha felszoktam húzni kb 2-3 naponta de merev állapotba nem akar feljőnni rendesen csak épp a micsodám hegyéről bírom lehúzni!"

Nem 2-3 naponta húzzuk le, hanem naponta minimum mosdáskor-zuhanyozáskor. Pisilés előtt is érdemes hátrahúzni, hogy szokja (illetve akkor a pisid sem fog ezer ágra tartani, ha megfigyelted). Egyébként én ugyanígy jártam ennyi idősen. Nem jött le nekem se mereven, sőt még volt amikor letapadt is. DE észhez tértem, és direkt elkezdtem húzogatni, gyakorolni a kádban (meleg vízben), és pisilésnél, így kb 2-3 hónap múlva már teljesen letudtam húzni, és mai napig jól működik (sok évtizede ennek). Próbáld meg, de ha nem megy, akkor irány a doki.

2014. jan. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Most jöttem ki a kádból. Tapasztalatok, beleültem az első felhúzásnál (lankadtan) egy 10 es skálán 10/1-2 es fájdalmat és pici feszülést érzek, utána a amásodik olan sima mintha semmi baja nem lenne, mikor elkezd felállni már merev és lankadt közt féluton vagyok akkor is simn megy, de mikor bemerevedik teljesen monjuk ez csak arányosságlesz: ha pl 10 cm a makkom (arány) akkor az első próbálkozásnál csak 1-2 majd a másodiknál 3-4 cm is feljun utánna nehezen 4-5 de utánna semmi! és szerintem vérpéniszem van, mert lankadva 2-3 cm állva meg 9-10 cm!
2014. jan. 29. 19:14
 8/31 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért, de nagyon ideges vagyok most emiatt!
2014. jan. 29. 19:15
 9/31 anonim ***** válasza:

Nézd te látod, ha gondolod, akkor menj egyből egy dokihoz vele. Ott is megkérdezheted, hogy nem lehetne-e esetleg próbálkoznod vele....lehet azt mondja, hogy okés, és add is akár valamilyen speckó kenőcsöt, hogy a bőr "lazuljon".


Egyébként nekem sem egy nap alatt változott meg, ezt jó ha tudod, de nem akarlak semmire rá, vagy lebeszélni.

2014. jan. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
40%
Ha csak 1-2 hónapja kezdtél el szőtösödni, akkor nagyon későn érő vahy.
2014. jan. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!