Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nincs 14 évesen spermám?

Miért nincs 14 évesen spermám?

Figyelt kérdés
Most március 5. én leszek 14 éves és még nincs spermám meg semmi sem! Szerintem későn érő vagyok de nem biztos... Ott lent elkezdet 1-2 hónapja szőrösödni, 155 cm magas vagyok és ott lennt 11 cm. Én későnérőségre gyanakszok és remélem így van, (egyszer kiskoromba ráestem a bicikli vázára elég csúnyán de sem vére svizeletem, semmi más nem történt, csak fájt kb 9-10 éves voltam) Ja és ez még nem vészes?: A bört a nemiszervemen néha felszoktam húzni kb 2-3 naponta de merev állapotba nem akar feljőnni rendesen csak épp a micsodám hegyéről bírom lehúzni! 14/f

2014. jan. 28. 20:26
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Okés köszi :D
2014. febr. 18. 21:10
 22/31 A kérdező kommentje:
Am még azt elfelejtettem írni, hogy előváladékom se volt soha!, vagyis ott tényleg nem jön ki semmi, SEMMI
2014. febr. 20. 19:33
 23/31 anonim ***** válasza:

későn érő vagy az az igazság


a herék méretéből megállapítható, hogy kb hol tartasz a serdülésben, itt egy kép erről


[link]


bár ez ml-ben adja meg


de itt egy olyan is, ahol inch is van, hogy mekkora


[link]

2014. febr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Oké, köszi!
2014. febr. 21. 06:50
 25/31 anonim ***** válasza:
70%

Igen,elég alacsony vagy a korodhoz,és elég későnérő is ha még csak most kezdtél nem rég szörösödni,de 16,5 éves korodig nem jelent baj ha nincs spermád,akik későnérőek és elég alacsonyak mit te is azoknak a szervezete néha csak 15,5-16 éves korukba fog spermát termelni,tehát emiatt ne aggódj,de a kádban történő fitymatornáztatás pár hónap alatt jelentős javulást hozhat,de ahhoz kitartás kell,csináld minden nap.


Az a teljesen jó ha a makk mögé tudod húzni a fitymádat merev és ernyed állapotban is.És minden nap mosd meg rendesen a nemiszerved.

2014. febr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
55%

Igen valóban ahogy leírtad vérpéniszed van és elég későnérő is vagy,és alacsony is,de az ilyen alacsony srácoknál kicsit később indul be igazán a serdülés,amit elkezdesz nyúlni a péniszed is nőni fog,és a gólyóid is nagyobbak lesznek,minden rendben van veled csak kicsit több idő kell a fejlődéshez.


De apukád milyen magas?Ebből már megtudnánk mondani hogy te milyen magas leszel,mert kb akkor mit a vaterod.

2014. febr. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
79%
Még annyit gondolj bele nyilván való hogy egy 170 cm magas 13-14 éves is másképp néz ki fejlődésben és egy 155 cm magas is.Pár év is szépen behozod a lemaradást.De a fitymatornáztatást ezentúl legyen a napi fürdésed része,mert nem árt,csak használ.
2014. febr. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
100%
semmi gond...én először 8-os koromban vertem ki a kádban :)felejthetetlen érzés!
2014. febr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi a válazokat, sokat segîtettek
2014. febr. 23. 10:25
 30/31 anonim ***** válasza:
:)
2014. febr. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!