Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy 10 éves fiúnak van elég,...

Egy 10 éves fiúnak van elég, és életképes spermája hogy teherbe ejtsen vlakit?

Figyelt kérdés

2014. jan. 30. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
egyén függö, ahogy az is hogy van oylan lány aki ennyi idösen már menstruáls tehát van peteérse és van olyan lány akinek csak 14 évesen jön meg elöször.
2014. jan. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10 éve fiúnak még csak kis p*cse van .
2014. jan. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Meglepő lenne, de nem kizárt, ez attól függ, hogy hol jár a nemi érés folyamatában. Ha minden biológiai alapja meg van, akkor miért ne.
2014. jan. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! :)

A biológia változások ugye a pénisz és a herék megnövekedése, hangmélyülés, hirtelen növés és a testszőr "nővekedése". De a ha ezek közül egyik se jelentkezett még akkor nem képes teherbe ejteni egy lány?! Igaz?

2014. jan. 31. 16:54
 5/10 anonim ***** válasza:

Erre senki nem tud 100%-os választ adni.

Ha ennyire érdekel, akkor csepegtessél egy tárgyüvegre/tárgylemezre egy cseppel, majd erre egy olaj cseppet, ami emulziós réteget add, és rakd mikroszkóp alá a legnagyobb nagyítással (azaz az olajba érjen a "nagyító" alja, de vigyázzál ne roppantsd össze a tárgylemezt). Akkor láthatóvá vállnak. Ha van akkor látod mozogni őket, ha nincs akkor egy kopár vidék lesz.


Mi történt egyébként, hogy ez ilyen fontos? :)

2014. jan. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi uccsó! :) csak kíváncsi voltam mivel sok mindent hallottam és nem tudtam hogy most azok igazak vagy nem :)
2014. febr. 1. 12:20
 7/10 anonim ***** válasza:

Nagyon ritka hogy 10 éves fiúnak legyen spermája,általában 13-14 éves korban kezd a testünk speriumot termelni.


De ha 10 évesen valakinek már van spermája,tehát maga is ezt megtapasztalta akkor előfordulhat hogy ha sexel hogy teherbeejtsen valakit.



De a kérdés rólad szól?10 éves lennél és valóban lenne spermád?Tehát a péniszedből jön sperma?VAgy csak egy kérdés ez?

2014. febr. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

De amúgy úgy van hogy 12-13 éves korban egy áltagos magasságú,fejlettségű fiúnak kezd fanszőre nőni,ez az első változás ami észrevehető.Aztán 13-14 éves kor körül kezd spermiumot termelini a szervezetünk.A hagnmélyülése igen eltérő mert van aki már 12 évesen mutál akár,és van aki csak 18 évesen,tehát a mutálás az nem annyira lényeges.12-14 éves kor között a szervezet termlehet előváladákot,tehát átlátszó,ragacsos anyag jön ki a péniszből,ha ezt tapasztalja valaki akkor azt jelzi a szervezet hogy lassan spermája is lesz az illetőnek,a sperma meg azt jelzi hogy valaki már nemileg érett.


Tehát első változás:szőrzet növekedés,előváladák,sperma.


A mutálás nem olyan lényeges.De igen ritka hogy valakinek 10 évesen spermája legyen.Ez 3-4 évvesl később szokott előfordulni.

2014. febr. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) ezt a kérdést csak úgy feltettem mert érdekelt :)
2014. febr. 2. 20:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Aha értem,de mondom nem valószínű hogy lenne spermája,de egy fejlettebb 12 éves akinek van spermája és lefeküdne egy lánnyal aki már menstruál(van aki 10-11 évesen már menstruál),tehát szintén nemzőképes teherbeejthet.
2014. febr. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!