Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az baj, ha lankadt állapotban...

Az baj, ha lankadt állapotban teljesen hátra tudom húzni a fitymámat, de teljes merevedéskor csak a makkom 3 4edéig megy?

Figyelt kérdés
és a fitymafékem húzza egy kicsit a makkomat.
2014. jan. 30. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Ha gyakorlással sem változik-változott, és zavar (engem személyesen zavarna), akkor érdemes lenne felkeresned egy szakdoktort.

Hány éves vagy egyébként?

2014. jan. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
17
2014. jan. 30. 19:43
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

A fityma fék rövidsége akkor szokott kiderülni,ha bőr már a makk mögött van,és fájdalmas a tovább húzása.

Ekkor már a makkot is lefelé fordítja .

Ez enyhe szűkületnek számit,keményebb ráhatással ezt sokan otthon meg is oldják . Ezért nem metélnek körbe orvosnál sem,bemetszéssel is megoldható.Elő kérdésnél pont ezt írta valaki,így oldották meg neki is .

2014. jan. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Most voltam fürödni. És megpróbáltam felhúzni merev állapotban és felment a makk mögé és akkor ha ugy hagytam akkor elkezdett dudorodni a makkom. Ez normális?
2014. jan. 30. 20:21
 5/9 anonim ***** válasza:

Semmiképpen sem szabad felrántani, mert csak berepedezik a bőr. Ezt az orvosok sem javasolják.

A makkod valószínűleg azért kezdett dudorodni, mert a szűk fityma szorította.

Az is előfordulhat fitymaszűkületnél, hogy a fityma a makk mögé szorul és nem lehet visszahúzni. Ilyenkor gyűrűszerűen elkezd megdagadni a fityma, elszorítva a makkot. Ezt parafimózisnak hívják. Ha ez kialakul azonnal orvoshoz kell vele fordulni.

A továbbiakban pedig ne erőltesd a hátrahúzást fölöslegesen, hanem inkább fordulj orvoshoz!

2014. jan. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem felrántottam. Könnyedén fel tudtam húzni.
2014. jan. 30. 20:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy csak addig húzd, ameddig jön és ha fáj, ne erőltesd tovább! És inkább orvossal nézesd meg, minthogy otthon próbálkozz!
2014. jan. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem fájt csak elkezdett dudorodni a makkom.
2014. jan. 30. 21:11
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Mivel írtad meleg vízben,fürdéskor hátratudtad rendesen húzni,ha most a napi fürdésed része lesz hogy szépen merev péniszeden hátrahúzkodod majd a fitymád akkor szépen majd javulhat ez és már könnyebben is tudod hátrahúzni.De a lényeg a makk mögé kell tudni húzni.
2014. febr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!