Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kinek ellenőrizték orvosi...

Kinek ellenőrizték orvosi vizsgálaton, hogy hátra lehet-e húzni a fitymáját?

Figyelt kérdés
2013. dec. 29. 23:41
1 2 3 4
 1/40 anonim válasza:
63%

Nekem nem!

16/L

2013. dec. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
82%
Fiamnak! De csak kisbaba korában! Ha neked ezzel nincsen problémád, akkor megtagadhatod, hogy ilyenfajta orvosi vizsgálatot elvégezzenek rajtad!
2013. dec. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
nincsen problémám szerencsére. A háziorvosom nézte meg, és 19 voltam. Igazából csak az nem tiszta, hogy ez is része-e egy alap orvosinak?
2013. dec. 30. 00:00
 4/40 anonim ***** válasza:
22%
nem nem része köze nincs hozzá
2013. dec. 30. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 II.Dartheon ***** válasza:
32%
Lehet a dokid pedo, vagy csak rádizgult. xD
2013. dec. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
67%

Nekem nézte.


Nem pedo, hanem az orvosi kartonon látszódik, hogy kinek milyen vizsgálatok voltak eddig akár a suliban is, és nekem ez hiányzott (ja mert ugye nálunk a házi doki volt a suliban is).

Természetesen az évfolyamon aki nem volt mindenkinek leellenőrizték (max hónapokkal később), szóval nem csak én voltam a "szerencsés".


Milyen problémával mentél egyébként orvoshoz?

2013. dec. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem a helyén van ez a vizsgálat. Biztos van aki szégyenlős, meg ciki neki, de rengetegen vannak azok, akiknek fitymaszűkületük van és eltitkolják és nem merik kezelni. Örülj, hogy lelkiismeretes dokid van.
2013. dec. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
49%
Tökéletesen egyet értek a 7 sel .Megköszönni kell ezt,és nem ellene ágálni . Helyben van ,és még fizetni sem kell érte .
2013. dec. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
72%
nekünk végig nézték általánostol a középsuliig minden évben
2013. dec. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
56%

nekem nem nézték,és nem is egy sima orvos vizsgálat része,az orvosnak van lehetősége megnézni,de nem kötelező a vizsgálat.


Én nem vettem vola rajta részt.Iskola orvos,vagy háziorvos csak úgy ne nézegesse,max ha velem megbeszélte és beleegyeztem.Ha ez meg van akkor nincs is miről beszélni.


Akkor tiszta ez a vizsgálat ha az orvos mint lehetőséget ajánja fel a vizsgálatot és nem veszi természetesnek hogy told le és vedd elő.


NÉzd az alapján hogy az iskola orvosi kartonon szerepel e a vizsgálat akkor a lányoknál úgyanúgy nézegethetne a doki nem?

A gáz ott van hogy tudniuk kell hogy a vizságlaton részveni nem kötlező hanem ez egy lehetőség és akár orvost is válaszhat.

2013. dec. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!