Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Most már nem először fordult...

Most már nem először fordult elő velem hogy mikor belekezdenénk a szexbe megy az előjáték, mesztelenek vagyunk mind a ketten, és mikor arra kerülne a sor akkor egyszerűen le kókad! Félek hogy valami komoly bajom van! Mi lehet a baj? 22F

Figyelt kérdés

És úgy vettem észre hogy csak este van így!...vagy pl önkielégítést csinálok akkor sincs semmi baj!

Mi lehet befolyással ezekre a dolgokra ?

Mindenesetre nagyon gáz nekem meg szerintem a barátnőmnek is!

Kérlek Segítsetek!Komolytalanok kíméljenek!

Köszönöm !

22F



2014. febr. 2. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Valami leblokkol,fellép egy gátlás .Valami lelki tényező

lehet a háttérben.Váltsatok napszakot .

2014. febr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én az emiatt fellépett idegeskedésre is gondoltam!

De úgy érzem olyankor hogy nem is vagyok ideges!

Időszakot meg nem tudunk váltani mivel a szülők mindenütt ott vannak és így hát nehéz elengedni magunkat :S

2014. febr. 2. 19:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Mióta vagy együtt a lánnyal?

Volt már korábban szexuális kapcsolatod (szűz vagy még)?

"előjáték" ez mit jelent? orálisan kényeztetitek egymást?

Mióta látjátok egymást meztelenül?

Önkielégítés napszaktól függetlenül működik?


Ezekre adj választ, és közelebb jutunk a megoldáshoz!

2014. febr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Fél éve!

Igen volt!Nem vagyok már szűz!

Ö kézzel én pedig nyelvel,vagy én is kézzel!

Legelső alkalom óta!De leginkább sötétben vagyunk!De legutóbb volt gyertyafény is !

Hát...igen ..napszaktól függetlenül!

2014. febr. 2. 21:00
 5/7 anonim ***** válasza:

"Igen volt!Nem vagyok már szűz!

Hát...igen ..napszaktól függetlenül!"


Tehát a szerszám az jól működik, és nincs szervi probléma. Nem vagy szűz, tehát emiatt a ráparázás(első alkalom) kizárva.


Ha orálisan próbálná neked, akkor mi történne? Vajon akkor is megszűnne az erekció? Ezt meg kellene néznetek.

Próbáljatok fényben is együtt lenni meztelenül. Simogassátok egymást, legyetek együtt így is, érezzétek, és ismerjétek egymás testét.


Ennyi infó után szerintem is valamilyen lelki "probléma" áll a dolog mögött. Abban igazad van, hogy

"Én az emiatt fellépett idegeskedésre is gondoltam!"

ez egy ördögi kör, ahol a sikertelenség, és a produkálás kényszere folyamatosan felzaklat, idegesít. Ezt a bizonyítási vágyat meg kellene szüntetned. Lehet "csak" ez a gond. Az első alkalomról nem beszéltél nekünk, azaz mi volt amikor először nem állt fel az aktus során?

Egy barátomnak az történt, hogy az elsőnél részeg volt, és nem állt fel a szerszám, így nem tudott együtt lenni a lánnyal, viszont annyira észnél volt, hogy ez benne maradjon emlékként, és ez annyira frusztrálta, hogy sokáig nem tudtak eljutni a közösülésig. Ekkor ezt kibeszélte, és tudatosította magában, majd sikerrel járt. Szóval neked is valami ilyesmit kellene tenned. Fel kellene mérned, hogy mi is okozhatta az első alkalomkor a sikertelenséget, ez a sikertelenség milyen gondokat okozott nálad, és akár még beszélni a barátnőddel is.


Lehet egyszerűen a lányt többre tartod (szerelmes vagy bele), és nem állsz készen még vele a tovább lépéshez, így több időt kell várnod.

2014. febr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 xxxoldxx válasza:
Velem is elöfordult, és fene tudja miért megoldodott...Nalam olyan probléma volt, hogy volt hosszu kapcsolatom 6éves, utanna vége lett, én voltam aki szakitott, és utanna lett másik baratnöm, ahogy az elözö kommentnél is irva volt, hogy ittas voltam amikor az elsö aktusra került volna sor, és hat nemment. Utanna egy honapig kb probalkoztunk sikertelenül, vagy eggyáltalán nemvolt merevedés, vagy volt, de mire aktusra került volna sor, abbahagyta és lelankadt...mar annyira idegesitett hogy elmentem urologushoz, és aztmondta hogy semmi bajom nincs, sokkal gyakoribb a gnd mind gondolnám...tanácsolta hogy keressek fel pszichomokust mert ez lelki probléma lehet. utanna tanácsolta még, hogy sportoljak, vagy keressek valami hobbit, ami eltereli figyelmemet a hlétköznapi problémákrol...nemkell élsportolo lenni,csak kikapcsolodasként, és nem feltétlenül fizikai sportrol van szo, bar az nem baj, sött ha valami fizikai sport lessz :) én a számitogépes jatékot valasztottam, mert ott sikerélményeket szerezhetek.pszichologusnal ugyan nemvoltam végül is, mert eggyik naprol a másikra megoldodott a probléma...azota napi szinten aktiv, ha kell oranként is :) sok sikert, megoldodik a problémád ne félj!!
2014. febr. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
vágjatok bele az elején... probald meg
2014. febr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!