Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Teljes fitymaszűkület és...

Teljes fitymaszűkület és gyulladás esetén természetesen TKM lesz szerintem. Holnap megyünk orvos, de a gyulladástól komoly bajom nem lesz? Metélnek, fertőtlenítik és ennyi? A makkomból nem vágnak ugye?

Figyelt kérdés
16/f
2014. jan. 8. 17:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Dehogy! A makkodból nem! És a gyulladástól sem, ha kezelik!
2014. jan. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
A makkodból? XD De, elvágják az egész farkad. XD
2014. jan. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

Ha holnap lesz a műtét,és az orvos nagyon gyulladtnak találja ,a műtét is elmaradhat.Ez már egy kockázati tényező .Gyulladt állapotban még a körmöm sem vettél le .

A makkhoz nem nyúlnak

Esetleg a műtét utáni gyulladásra gondoltál ?

Ilyen fiataloknál ezt altatásban szokták csinálni .

2014. jan. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Holnap nézi meg az orvos,a műtét nem tudom mikor lesz.
2014. jan. 8. 18:14
 5/11 anonim ***** válasza:
25%

Nézd figymaszükületet sokféle képpen lehet ma már kezelni,nem kell feltétlenül körülmetélni,jobb ha szóltok az orvosnak hogy ha lehetne akkor a körülmetélést szeretnétek elkerülni és a fitymát megmenteni.Sok orvos azért akar metélni mert az támogatva van.Pl van fitymaplasztika,bemetszés is,hamarabb gyógyul csak a szükületen lazítanak,nem metélnek körül,amikor is a makkod fedő bőrt levágják.


A fitymaszükület 4-6 hét alatt gyógyul meg teljesen,tehát jó pár hét testnevelés óra alóli felmetnésre lehet számolni ilyenkor jobb kitalálni valami más műtétet hogy mért is nem vehetsz rajta részt ha kérdezgetnek róla.


Az orvos előszőr megvizsgál,majd műtét időpontjában megállapodtok,de még utána is vissza lehet lépni,kérdezzétek majd meg a műtét után a seb kötözésének módját,a tisztántartást is hogyan is hányszor is kell naponta megcsinálni.


ha meg van a műtét napja akkor,bemész a kórházba,fertőtlenítenek alul,a nemiszervedet,jó ha leborotválod a péniszedről a szőr ekkora:

Műtétnél kapsz a péniszedbe injekciót,érzéstelenítőt az nem túl kellemes,és 15-20 percig tart a műtét kb,levágják a bőrt ha metélnek és összevarrják és jól bekötözik és kész.


De ha lehet én elkerülném a metélést,lassabban gyógyul.Több orvost is megkeresnék,megkérdeznék.


De a műtétre is várni kell,van hogy akár 1 hónapot is.


Na mi volt?voltál dokinál?

2014. jan. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Voltam,igen előtte telefonon beszélt faterommal (a lehető legjobb orvost kerestük fel) Magánrendelésre mentünk volna,de mondta,hogy szakrendelésre menjünk be,a műtétet is úgyis ott kell. (Mármint a kórházban) Bementünk,kedves volt,megnézte,azt mondta,mint ez én is tudtam,eléggé súlyos,de a műtét közben meglátja,és igyekezni fog minél több bőrt meghagyni. 24 vagy 26 lesz az időpont. Egyelőre ennyit tudunk.
2014. jan. 11. 20:52
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor jó kezelbe vagy hál istennek.Majd azért írd meg mi volt.Gondolom azért is várnak 24 vagy 26.-áig mert addigra akár a gyulladás is csökkenhet némileg.Majd emeld ki a kérdésedet és akkor könnyen megtaláljuk és megtudjuk hogy jól vagy,minden oké.jól tetted hogy elmentél orvoshoz és nem hallogattad tovább.
2014. jan. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Megvolt,a doki rendes volt,teljesen leszedte a bőrt,kötés van rajta még,az érzéstelenítés volt nagyon rossz,utána nem éreztem semmit. Kitoltak eléggé szédültem,azt mondták ehetek,ettem,elkapott a hányinger és elájultam. 10percet aludtam és hazajöttem. Ennyi. 8órától 2-ig voltam benn.
2014. jan. 24. 15:08
 9/11 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy minden rendben és túl vagy rajta! Jobbulást!
2014. jan. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Így igaz,köszi szépen:)
2014. jan. 24. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!