Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tudnátok valamit ajánlani...

Tudnátok valamit ajánlani pattanások ellen? Már teljesen reménytelen vagyok.

Figyelt kérdés
Szóval lassan 19 leszek és egyszerűen semmi sem segít. Már 7.es korom óta itt éktelenkednek ezek a szarok az arcomon. Lassan már mindent kipróbáltam. Voltam bőrgyógyásznál adott valami méregdrága bogyót semmit nem segített. Voltam gyógyszertárban többször os hogy adjanak valamit a problémára semmi sem segített. Mindeegyikkel egy kicsit jobb lett és ennyi. próbáltam már több tíz féle arclemosót az se segtített. Több féle természetes cuccot(szappan krém, tea) semmi sem segít. Nemrég úgy nézett ki mintha javulna erre most megint sokkal rosszabb... Olyan helyeken is előjött (homlok) ahol mostanában már nem volt... Lassan már leönteném az egész fejem sósavval akkor legalább egységesen vörös lenne...

2014. febr. 2. 21:20
 1/10 eric_one ***** válasza:

Ez a jelenség valaminek a tünete, és nagyon összetett dolog. Gyakran köze van az emésztéshez, tehát a vékonybél működéséhez, aminek kb 400m2 összfelületű vékonybél falában van az immunrendszer egy jelentős állomása, mely megpróbálja kiszűrni a bélbe jutó, szervezetünkre veszélyt jelenthető anyagokat. De a kettő összefüggéséről nem sokat lehet tudni.


Az arcbőröd tüneti kezeléssel tudod javítani, használj himalájai sószappant, ami egy szappan formára csiszolt kristálysódarab. Tehát tömény sóval (de nem bolti sóval) kezeld, naponta többször. Semmilyen más krémet ne használj mellette, a só kipirosíthatja az arcbőrt de az 15 percen belül eltűnik. Kezdetben lehet olyan jelenség (de ez ritka) hogy rosszabbodik az állapot, ami a homeosztázis jele.

A bevizezett sószappant a kezedbe forgatod, és a kezedről vidd fel a sót oldott állapotban, hogy a szappan ne karcoljon meg. Kicsit csíphet 1-2 percig, de az semmiség. Remélem tudtam segíteni..

2014. febr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ilyen "szappant", hol tudok venni?
2014. febr. 2. 21:44
 3/10 eric_one ***** válasza:

Most akciós 890 ft, ez kb 1 évig elég lesz, nagyon kevés ideig kell víz alá tenni, csak éppen hogy vizes legyen..


[link]

2014. febr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rendeltem is egyet sok veszíteni valóm nincs. A több 10 ezres bőrgyógyászos bogyók után ez semmiség, de ha meg használ... :)
2014. febr. 2. 22:48
 5/10 anonim válasza:
Probald ki meg a 3% hidrogen peroxidot reggel este kend a felyedet a folyekonnyal, olyan mint a viz. En is csinalom es latszik az arcomon hogy javul, lassqn, nagyon lassan de ma4 nincs minden reggelre egy uj akna mezo :)
2014. febr. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Pénteken megjött a rendelésem. Ma este kentem be először a sószappannal, nagyon minimálisat csípett csak azt is pár percig. Napi egyzser est, fürdés után használom és majd megírom a tapasztalatokat.
2014. febr. 9. 22:01
 7/10 eric_one ***** válasza:

Szia!


Örülök a visszajelzésnek, nyugodtan használhatod naponta többször is, ezt saját tapasztalatból mondom. Ha a szappan karcol, akkor a kezedről vidd fel a vízzel oldott sót, de hamarosan nagyon simára fog kopni. Amikor megszáradt, akkor ha zavar öblítsd le, vagy töröld le szárazon óvatosan a sószemeket. Semmilyen krémet ne használj, ha száraz a bőröd akkor shea vajat használj, ami totál természetes és minden kemikáliától mentes.


Van még egy nagyon jó oldal amit látnod kell, a www.mannaszappan.hu már vásároltam onnan, és nagyon jók...

2014. febr. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Most először napi 1x este hazsnálom és várom az eredményeket. Emellett csalánteát iszok minden reggel úgy tudom az is méregtelenít. Tegnap este volt egy piros ragya az arcomon reggelre rendesen kihozta, most este már szinte nem is látszik. Éjjel nem zavar ha kristályos marad az arcom reggel meg lemosom. Bízom benne, hogy segíteni fog. egyébként már első hazsnálattal tudtam közvetlenül az arcomra kenni nem kellett kézre és úgy az arcomra, nem karcolt.
2014. febr. 10. 19:52
 9/10 anonim válasza:

Szia!

Na, van javulás? :)

2014. aug. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Heló. Hát a szappan elfogyott már visszagondolva milyen volt valamennyit javult, meg ugye most nyár van napozás az is javít. Meg öregszem talán lassan kinövöm ezt a korszakot :)
2014. aug. 7. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!