Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfi kopaszodás ellen?

Férfi kopaszodás ellen?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy előre félek a kopaszodástól, ami nagy eséllyel érinteni fog.Van valamilyen hatásosabb módszer ellene?

Esetleg van esélye hogy nem örököltem? Hisz apumék összesen 3-n voltak testvérek, és közülük csak apám kopaszodott meg, másiknak pedig sűrűbb a haja mint nekem, mindketten tulleptek a 45-t. ( Gondoltam hogy a stressz miatt kopaszodott meg apám mert eléggé ideges természetű) Azért is félek (17 vagyok) mert van olyan fiú a suliba aki már kopasz.(középiskola)


2014. jan. 16. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:

A kopaszodásnál valóban szerepet játszanak örökletes tényezők. Tehát ha édesapád kopasz, akkor van rá esélyed, hogy Te is kopaszodni fogsz. De ez nem törvényszerű, hiszen édesanyádtól is örökölhettél tulajdonságokat!

Sajnos igazán hatásos módszer a hajbeültetésen kívül nem nagyon van erre.

2014. jan. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm :) Sajnos anyumnak sincs túl sűrű haja,de nem kopasz csak vékony hajszalai vannak, és ettől még ritkábbnak tűnik, de még mindig jobb mintha teljesen kopasz lennék
2014. jan. 16. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!