Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » MIT CSINÁLJAK? Ez mi? El fog...

MIT CSINÁLJAK? Ez mi? El fog múlni? Vagy jobb ha már orvoshoz fordulok?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok. Bárányhimlős voltam és még vagyok is, rengetegkiütés jött ki rajtam és pattanás is.

Ez nem kímélte a férfiasságom sem. Szóval ott is keletkezett pattanás (így is volt faggyútúltemelés, tehát mindig volt rajta) de most (ma vettem észre) a makkomon is jött ki valami pirosas kiütés vagy pattanás féle.



2014. febr. 3. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nem voltál még orvosnál, akkor hajrá. Felnőttkorban elkapni a bárányhimlőt nem jó dolog.

Veszélyes is lehet.

2014. febr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nyilván a bárányhimlő volt kezelve, de csak annyira amennyire lehetett, tehát immunerősítővel

a faggyúmirigyekkel meg voltam régebben, a bőrgyógyász azt mondta majd elmúlik semmi változás, ez meg most jött pluszba

2014. febr. 3. 15:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kell fordulni .Lehetőleg ne állj közel senkihez,mert aki ebben nem volt ,az fertőződhet is .
2014. febr. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Felnőttek bárányhimlője

A bárányhimlő nem csak gyermekbetegség, akik gyermekkorban nem estek át rajta, azok felnőttkorban még fogékonyak, ez a magyar felnőtt lakosság 10-15%-át érinti. A felnőttkori bárányhimlő rendszerint súlyosabb lefolyású és több kockázattal jár, ezért főleg, ha kisgyermek van a közelben, érdemes védőoltással védekezni a megbetegedés ellen.

3 voltam

2014. febr. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én a bátyámtól kaptam el (22), így másodikként még rosszabb volt, mint neki és még társult hozzá egy felső légúti fertőzés is
2014. febr. 3. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!