Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mostanság elkezdtem ütlegelni...

Mostanság elkezdtem ütlegelni magam, és utána jobb, de félek, hogy rászokom, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval pofozom magam, nagyon sokszor teljes erőmből szoktam ütni magam, utána kicsit megnyugszom vagy nem tudom...

nagyon ijesztő...


2014. jan. 7. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Velem is ez van,kb 2 hete kezdtem,de nem erősen csak kicsit pofozom meg magam,ha valami hülyeséget teszek/mondok.
2014. jan. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Most csak kis pofon, aztan legkozelebb oklozes, majd johetnek a szuro/vago eszkozok.

Szerinted normalis vagy?


Keress fel egy szakembert es beszelj neki errol!

2014. jan. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem is ez van, de főleg a penge

főleg hogy annyira hidegen hagyja azt aki okozza nekem...még jobban csinálom a kinzo érzések miatt

26n

2014. jan. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hidegen hagyja azt aki okozza nekem - te vagod magad vagy egy masik szemely vag teged?

Ha egy masik szemely vagdos, akkor jelentsd fel a rendorsegen.

Ha te vagdosod onmagad, akkor meg veletlenul se probald rakenni egy masikra, mert a hiba tebenned van, nem abban a masik szemelyben. Csak az egod probal hulyiteni azzal, hogy azt hiteti el veled, hogy a masik ember miatt csinalod.


Gyerekek, surgossen keressetek fel egy szakembert, mert ez iszonyu sulyos problema, hogy onsanyargatasban latjatok a gondok megoldasat!

2014. jan. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
es azt az embert hidegen hagyja hogy ő is okozza azt az érzést bennem hogy vágdossam magam, le is irtam neki mit szoktam tenni es nem erdekli, vissza sem reagál..de egyébként igazad van
2014. jan. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!