Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszemen pattanásszerű...

A péniszemen pattanásszerű valamik jelentek meg de nem mulnak el csak ki nyomom és másnap ugyan ugy ki nyomom és ez minden nap igy van nem múlik el és a heréim viszketnek aki tud válaszolni hogy ez gomba vagy mi ez? (14 éves fiú)

Figyelt kérdés
2009. dec. 6. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
sok pasinak van ilyen azt hallottam természetes,de a heréidet megmoshatnád..vagy doki...17/L
2009. dec. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Menj el dokihoz!!!!!!!!!!
2009. dec. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Első: A thai ladyboyoknak van farkuk :P a srácból legfeljebb eunuch lehet.


Komolyra fordítva a szót, menj orvoshoz, mert lehet, hogy kellemetlen, de még kellemetlenebb, ha ez az izé nem múlik el 1 év múlva sem, és ugyanúgy el kell menned dokihoz, de addigra már 1 évet szenvedtél vele. Így meg feltételezhetőleg gyorsan kikezelik.

2009. dec. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

kukis ladyboy = nem frankó

nemkukis ladyboy = frankóbb

én igy értettem ám :D

2009. dec. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem Fordyce foltjaid vannak, amivel a doki semmit nem tud kezdeni, annyit mond majd hogy ez teljesen normális és ártalmatlan blablabla. Nekem is van sajnos. Ne nyomd ki őket mert csak megnőnek úgytudom.
2009. dec. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
sztem azok az S. pöttyök vannak rajta, nem tudom a nevét,nem emlékszem rá, ezen az oldalon megtalálod a keresőbe. Nekem is vannak, semmi problem nincs, 13 éves korom körül jöttek ki. Sok embernek kb a férfia 30-40%-ának van...Nem tudni mi, zsírcsomók vagy valami más. De elvben született olyan feltételezés is, hogy a g pont meg a hüvely jobb izgatására szakosodtak, hát igen, lehet...;)
2009. dec. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
azaz Fordyce :D
2009. dec. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Menj el dokihoz vagy tölts fel képet a kukidról. Ha tényleg olyan kis zsírszerű apró pontok vannak a kukidon, mint amiről az előttem szólók írdogálnak akkor nopara.

Viszont ha még se akkor van para. Legegyszerűbb, ha elmész bőrdokihoz. Elmondod neki, hogy nemiszervi panaszod, elmeséled, hogy van ott valami fura és megmutatod neki.


Nem olyan ijesztő dolog ez, mint amilyennek tűnik.

Mikor először kellett menni Urológiára én is izgultam, de utána rájöttem, hogy kb semmi okom nem volt rá.

2009. dec. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek hogy irtatok nagyon hálás vagyok és megnyugodtam 1 kicsit és télleg aszem elmegyek dokihoz még egyszer kösz mindenkinek
2009. dec. 7. 17:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Hello. Ma én is észrebettem ilyeneket. Elmondanád.h mi történt azóta?
2011. ápr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!