Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fordyce foltok. Van rá megoldás?

Fordyce foltok. Van rá megoldás?

Figyelt kérdés

Tudom miről van szó, de mégse. Ártalmatlanok azt biztosan tudom.


Oké, DE nem nyafognék ha nem az egész pélómat borítanák be, nagyon zavar ez engem. Van valami amitől elmúlnak, eltűnnek? A felső ajkamon is van pár ilyen "kiütés", de az semmi.


Mik ezek amúgy valójában? Kezelhetőek? Nagyon csúnyácska így a nemiszerverem! Dokival elég kellemetlen így szemtől szembe ezt megbeszélni.


Segítség!(?):)



2014. febr. 4. 20:43
 1/10 A kérdező kommentje:

Aki nem tudná miről van szó:

[link]

2014. febr. 4. 20:46
 2/10 anonim ***** válasza:
Sajnos erre nincs gyógyszer.Lézeresen magán klinikán kiégetik egyenként .De aztán jöhetnek újak utána .
2014. febr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát ez nem túl biztató? MI befolyásolja ezeknek a megjelenését és eltűnését?
2014. febr. 4. 21:00
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség! A biológiában a "normális"nak annyi válfaja van, hogy időnként nem lehet egyértelműen kórosnak minősíteni valamit. Ez is a normál egyik variációjaként értékelendő, mert eddig még nem igazolódott a kóros mivolta.
2014. febr. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Bocs 4 es,de mi a hülyeség ? Ha valaminek nincs különösebb tünete ,az még nem azt jelenti ,hogy normális is .

Esztétikailag ez is zavaró lehet,máris nem normális ez .

2014. febr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ott a pont!
2014. febr. 4. 21:56
 7/10 A kérdező kommentje:
Valahol olvastam, hogy spontán is elmúlhatnak, de nekem már lassan 2-3 éve ilyen ...
2014. febr. 5. 13:59
 8/10 A kérdező kommentje:

Fura ötelettől vezérelve zseblámpával rávilágítottam oldalról/felülről a felszínre. Ezek nem is Fordyce pontok, foltok! Ezek szőrtüszők egytől-egyig csak annyira apró szőrök, hogy egyszerű fényhatásoknál nem is lehet észrevenni!


Létezik ilyen, hogy a tövétől a hegyéig...?! :(


Na ezzel mit kezdjek?

2014. febr. 11. 19:08
 9/10 A kérdező kommentje:
Mennyire aggódtam én ezen, erre fel már lassan 2 éve nemi életet élek.
2017. jún. 19. 20:19
 10/10 anonim válasza:
Akkor még nekem is van remény. És a barátnőd/barátnőid hogy reagáltak rá?
2019. jan. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!